Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
The Pit
Nieuwegein
20:00
Molen De Ster
Utrecht
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Taverne
Bergen
22:00
Melkweg
Amsterdam
23:00
Patronaat
Haarlem
23:30
Neushoorn
Leeuwarden
14:00
Sonsbeekpark
Arnhem
15:00
Hostel Strowis
Utrecht
16:00
Coffeelicious Rotterdam
Rotterdam
16:00
dB's
Utrecht
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
16:30
Mezz
Breda
Doornroosje
Nijmegen
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:30
Paradiso
Amsterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
13:00
Nijdrop
Opwijk
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
Patronaat
Haarlem
013
Tilburg
20:00
Nijdrop
Opwijk
Melkweg
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Tolhuistuin
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Melkweg
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:30
013
Tilburg
19:00
Little Devil
Tilburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Patronaat
Haarlem
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Melkweg
Amsterdam
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Sociëteit De Pijpela
Den Haag
20:00
De School
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:45
EKKO
Utrecht
21:00
Winston
Amsterdam
21:30
Hofman
Utrecht
22:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
22:00
Pacific Parc
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Cafe The Spot
Erica
20:00
PopEi
Eindhoven
20:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
Beachclub Naturel
Scheveningen
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
23:30
Melkweg
Amsterdam
13:00
Hofman
Utrecht
16:00
Dertien Rotterdam
Rotterdam
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Nijend 24
Anderen
Artis
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Fluor
Amersfoort
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
21:00
Strandpaviljoen BUITEN
Den Haag
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
De Bakkerij
Castricum
21:00
Taverne
Bergen
22:15
Muziekcafé Lohengrin
's-Hertogenbosch
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
14:00
Sonsbeekpark
Arnhem
15:00
Hostel Strowis
Utrecht
16:00
De Zeeuwse Meisjes
Rotterdam
16:00
Openluchttheater Nispen
Nispen
16:30
Mezz
Breda
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Sugar Factory
Amsterdam
19:00
Winston
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
ACU
Utrecht
19:30
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
17:00
Woodstock69
Bloemendaal
19:30
Paradiso
Amsterdam
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
15:30
Dynamo
Eindhoven
19:00
Poppodium Volt
Sittard
Melkweg
Amsterdam
zaterdag 13 augustus 2016
20:00
Drive by Suicide
The Pit, Nieuwegein
20:00
The Contenders
Molen De Ster, Utrecht
21:00
Soliton
Little Devil, Tilburg
21:00
Spijkerblues
Taverne, Bergen
22:00
Aptijt / Jackson Blai / Reinforcement
Melkweg, Amsterdam
23:00
Vunzige Deuntjes
Patronaat, Haarlem
23:30
Into The Grave Afterparty
Neushoorn, Leeuwarden
zondag 14 augustus 2016
14:00
Bohemian Betyars / Mizrakh / Resistanzen2
Sonsbeekpark, Arnhem
15:00
Strowis Sunday Afternoon Concerts: Siberian Oxygen & Tunnelbirds
Hostel Strowis, Utrecht
16:00
Pica Pica Parade: Wijke (Coffeelicious)
Coffeelicious Rotterdam, Rotterdam
16:00
Curtis Eller American Circus
dB's, Utrecht
16:00
Steven Troch
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
16:30
I Have A Tribe (IE)
Mezz, Breda
Ministry
Doornroosje, Nijmegen
Belle and Sebastian
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:30
The Pointer Sisters
Paradiso, Amsterdam
21:00
Psychic Ills
Rotown, Rotterdam
maandag 15 augustus 2016
13:00
Zomerhappening
Nijdrop, Opwijk
Joep Beving / Maarten Vos
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:00
Bl’ast!
Patronaat, Haarlem
Fear Factory
013, Tilburg
20:00
Gili
Nijdrop, Opwijk
dinsdag 16 augustus 2016
Fear Factory
Melkweg, Amsterdam
19:45
G-Eazy
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jason Isbell
De Oosterpoort, Groningen
Julia Holter
Tolhuistuin, Amsterdam
Louis C.K.
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
The Midnight Ghost Train
dB's, Utrecht
20:00
Israel Vibration
Melkweg, Amsterdam
Method Man & Redman
Q-Factory, Amsterdam
20:15
Fat Freddy's Drop
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Godspeed you! black emperor
013, Tilburg
woensdag 17 augustus 2016
19:00
MDC
Little Devil, Tilburg
19:30
O Rappa
Melkweg, Amsterdam
19:45
Jason Isbell
TivoliVredenburg, Utrecht
The Tallest Man on Earth
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Neurosis
Patronaat, Haarlem
20:30
In the Woods / Sigh
Neushoorn, Leeuwarden
donderdag 18 augustus 2016
NOFX
Melkweg, Amsterdam
20:00
Mike Massé
Effenaar, Eindhoven
20:00
Conjunto Papa Upa / Flavia Coelho
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Valient Thorr
Little Devil, Tilburg
20:00
Beres Hammond
Melkweg, Amsterdam
20:00
Millson
Metropool, Hengelo
20:00
George Wright and the Keynotespeakers
Sociëteit De Pijpela, Den Haag
20:00
Gold / Moor Mother Goddess / Show Me The Body
De School, Amsterdam
20:30
Wibi Soerjadi
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:45
One Louder: A Wilhelm Scream / Strung Out
EKKO, Utrecht
21:00
Reno Divorce / Sparrow Falls
Winston, Amsterdam
21:30
Hofman live: Jasper Mook
Hofman, Utrecht
22:00
Zomerconcerten: Terra Volta
Gebouw-T, Bergen op Zoom
22:00
Cheetah Chrome & The Knobs
Pacific Parc, Amsterdam
vrijdag 19 augustus 2016
19:30
Mike Massé
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Philip Glass / Philip Glass Ensemble – Koyaanisqatsi Live!
Heineken Music Hall, Amsterdam
All Them Witches
Effenaar, Eindhoven
20:00
Vektor
Little Devil, Tilburg
20:00
Negative Approach / Not in this Lifetime
Cafe The Spot, Erica
20:00
The Droeftoeters
PopEi, Eindhoven
20:00
Exploded View / Lewsberg
De Nieuwe Anita, Amsterdam
Will And The People
Beachclub Naturel, Scheveningen
20:30
LA-33
LantarenVenster, Rotterdam
Soulwax
TivoliVredenburg, Utrecht
23:30
Fiesta Macumba
Melkweg, Amsterdam
zaterdag 20 augustus 2016
13:00
Concert met appeltaart: John Kostermans, Bart Gooren, Kelly Steentjes
Hofman, Utrecht
16:00
Pica Pica Parade: Michel Ebben (Dertien)
Dertien Rotterdam, Rotterdam
20:00
Hooverphonic
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Maurice van Hoek
Nijend 24, Anderen
Jungle By Night
Artis, Amsterdam
20:30
Frank Boeijen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Reggae Central: Micah Shemaiah (JM)
Bibelot, Dordrecht
20:30
Alfredo Rodriguez
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Frank Boeijen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Will And The People
Fluor, Amersfoort
21:00
Paul de Munnik
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
21:00
Caravana Sun
Strandpaviljoen BUITEN, Den Haag
21:00
Farstreet
Little Devil, Tilburg
21:00
BakHerrie presenteert: iPendejo! / Donkey Kung Fu
De Bakkerij, Castricum
21:00
Rattlesnake Train
Taverne, Bergen
22:15
Gentlemen of Rock and Roll
Muziekcafé Lohengrin, 's-Hertogenbosch
23:00
Reggae Dancehall Nice Again
Neushoorn, Leeuwarden
zondag 21 augustus 2016
14:00
Andy Frasco / Eva Almagor / Stadt
Sonsbeekpark, Arnhem
15:00
Strowis Sunday Afternoon Concerts: The Unknown Known & Crimson Inc.
Hostel Strowis, Utrecht
16:00
Pica Pica Parade: St. Polaroid (De Zeeuwse Meisjes)
De Zeeuwse Meisjes, Rotterdam
16:00
Lee Shore (B) plays Crosby, Stills, Nash & Young
Openluchttheater Nispen, Nispen
16:30
Eelke Ankersmit
Mezz, Breda
19:00
Logic
Melkweg, Amsterdam
19:00
The Flatliners
Sugar Factory, Amsterdam
19:00
Caravãna Sun (AUS)
Winston, Amsterdam
Good Charlotte
TivoliVredenburg, Utrecht
Gebroeders Fretz / Paul de Munnik
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Show Me The Body
ACU, Utrecht
maandag 22 augustus 2016
19:30
Jello Biafra and the Guantanamo School of Medicine
Melkweg, Amsterdam
The Internet
Paradiso, Amsterdam
The Garden
Sugar Factory, Amsterdam
dinsdag 23 augustus 2016
17:00
Edward Sharpe & The Magnetic Zeros
Woodstock69, Bloemendaal
19:30
Damian 'Jr Gong' Marley
Paradiso, Amsterdam
Nas
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
woensdag 24 augustus 2016
15:30
Mildtfest
Dynamo, Eindhoven
19:00
Napoleon
Poppodium Volt, Sittard
Hoodie Allen
Melkweg, Amsterdam