Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
21:00
P3
Purmerend
21:00
Little Devil
Tilburg
Gigant
Apeldoorn
21:00
Theater Hofpoort
Coevorden
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Taverne
Bergen
21:30
Patronaat
Haarlem
21:30
013
Tilburg
Rotown
Rotterdam
Doornroosje
Nijmegen
22:00
De Fles
Spijkenisse
22:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
Hofman
Utrecht
23:45
Ndrgrnd (Underground)
Nijmegen
Go Planet
Enschede
C.C. Achterolmen
Maaseik
EKKO
Utrecht
Het Klooster
Woerden
15:00
Baroeg
Rotterdam
15:00
De Badcuyp
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
17:00
Popcentrale
Dordrecht
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
De Meester
Almere
19:30
The Rock Temple
Kerkrade
Paradiso
Amsterdam
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
013
Tilburg
20:00
Paard
Den Haag
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Iduna
Drachten
Agnietenhof
Tiel
Sportpaleis
Antwerpen
Patronaat
Haarlem
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
Musicon
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
P3
Purmerend
20:00
Klein Theater
Dinxperlo
20:00
De Speeldoos
Vught
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nozem & De Non
Heemskerk
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Capellenborg Theater
Wijhe
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Groene Engel
Oss
20:00
Victorie
Alkmaar
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Theater 1900
Turnhout
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
De Pul
Uden
20:00
O.J.C. De Trucker
Pijnacker
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
De Kelder
Amersfoort
20:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:00
O.J.C. De Roos
Deurne
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Gelredome
Arnhem
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:15
C.C. Stroud
Putten
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
S.C.C. Maldensteijn
Malden
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Doornroosje
Nijmegen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
vrijdag 21 november 2014
21:00
Tyketto
De Bosuil, Weert
21:00
The Deaf
J.C. Pardoes, Hoogwoud
21:00
The Johnny Cash Roadshow
P3, Purmerend
21:00
Mourning Dawn
Little Devil, Tilburg
Dilana Smith
Gigant, Apeldoorn
21:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
Theater Hofpoort, Coevorden
21:00
Tarragona
Hedon, Zwolle
21:00
DieDra & Keithen Ruff and the BluesBreakers
Taverne, Bergen
21:30
Stillwave / Too Tangled
Patronaat, Haarlem
21:30
Le Peuple de l'Herbe
013, Tilburg
Augustines
Rotown, Rotterdam
Sleaford Mods
Doornroosje, Nijmegen
22:00
tommy allen & john hewitt
De Fles, Spijkenisse
22:00
Kate Tempest
Paradiso, Amsterdam
23:00
Funky Live Friday: beats with a trumpet player
Hofman, Utrecht
23:45
Remove Before Flight
Ndrgrnd (Underground), Nijmegen
zaterdag 22 november 2014
K3
Go Planet, Enschede
Jan Jaap van der Wal - Dystopia
C.C. Achterolmen, Maaseik
Le Guess Who?
EKKO, Utrecht
Daniël Arends - Carte Blanche
Het Klooster, Woerden
15:00
Rotterdam Deathfest
Baroeg, Rotterdam
15:00
Julia Oschewski Leerlingen Concert
De Badcuyp, Amsterdam
16:00
The Cool Quest
Concerto, Amsterdam
17:00
The Headless Roosters
Café de Pilaren, Alkmaar
17:00
FLYING FISH FESTIVAL
Popcentrale, Dordrecht
19:30
Sleaford Mods
Melkweg, Amsterdam
Dub FX
Melkweg, Amsterdam
19:30
An Acoustic Evening | o.a. Douwe Bob
De Meester, Almere
19:30
Vulgar Display Of Pantera
The Rock Temple, Kerkrade
Fink
Paradiso, Amsterdam
20:00
Charles Aznavour
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Tommy Emmanuel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Electric Six
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Only Seven Left
013, Tilburg
20:00
Lavinia Meijer
Paard, Den Haag
20:00
De Dijk
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Fryskbloed Muzyk Festival
Iduna, Drachten
Hadewych Minis
Agnietenhof, Tiel
DJ Armin van Buuren
Sportpaleis, Antwerpen
Typhoon
Patronaat, Haarlem
20:00
Stevie Ann
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Nick Mulvey
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Her Name Is Calla
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Raul Midón
Patronaat, Haarlem
20:00
Mother's Finest
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
The Mad Trist
Musicon, Den Haag
20:00
Acda en de Munnik - Afscheidsconcert
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
De Maaspoort, Venlo
20:00
Kyla La Grange
Simplon, Groningen
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Tribute night editie 4
P3, Purmerend
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out)
Klein Theater, Dinxperlo
20:00
Karin Bruers, Christel de Laat, Frans van der Meer - Warme Wintershow
De Speeldoos, Vught
20:00
Cabarestafette
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Urbanus Zelf!
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Admiral Freebee
De Casino, Sint-Niklaas
20:00
Cameretten
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
The Phantom Four
Nozem & De Non, Heemskerk
20:00
John The Conqueror
Winston, Amsterdam
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Capellenborg Theater, Wijhe
20:00
Ntjam Rosie - Miles!
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
EgbertLIVE / Bram de Winter / Rogier Zeebregts
Groene Engel, Oss
20:00
40UP / Alex van Oostrom / DJ Harry de Winter
Victorie, Alkmaar
20:00
Barnevelds Philharmonisch Orkest / Karin Bloemen
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Stin Scatzor
Theater 1900, Turnhout
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Frequency Drift
De Pul, Uden
20:00
Kiss Lickss
O.J.C. De Trucker, Pijnacker
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Intgeniep - Op en haar
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Popronde Afterparty: David Douglas + PAUW + Yuko Yuko
De Kelder, Amersfoort
20:00
Elske DeWall
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:00
Grim Tim
O.J.C. De Roos, Deurne
20:00
Ellen Foley
Manifesto, Hoorn
20:00
Qlimax
Gelredome, Arnhem
20:15
Caro Emerald
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Codarts & Royal Conservatory Big Band / David Liebman
Theater Dakota, Den Haag
20:15
In Gesprek Met Mijn Moordenaar
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Podium Boxtel, Boxtel
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Figi Theater, Zeist
20:15
Dames voor na Vieren - Bruids- en grafwerk
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
Veluvine, Nunspeet
20:15
Ellen Dikker - Groene Vingers (try-out)
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
The Medicine Show Presents Frédérique Spigt
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Rick de Leeuw
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
C.C. Stroud, Putten
20:15
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling)
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
S.C.C. Maldensteijn, Malden
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Kasper van Kooten
Theater Idea, Soest
20:15
Sara Kroos | Van Jewelste
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Iona
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Go Back To The Zoo
Doornroosje, Nijmegen
Kensington
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen