Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
De Meester
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Hedon
Zwolle
15:45
Hedon
Zwolle
19:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
16:30
De Flux
Zaandam
16:00
De Bosuil
Weert
15:00
Cowboy Up
Waardamme
16:00
De Piek
Vlissingen
20:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
13:30
De Kargadoor
Utrecht
15:00
Paradox
Tilburg
12:00
Poppodium Volt
Sittard
Rotown
Rotterdam
Baroeg
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
15:30
Sunny Blues (Café Schafrath)
Nuenen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
13:30
Fulcotheater
IJsselstein
16:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
15:30
Vorstin
Hilversum
15:00
Posthuis Theater
Heerenveen
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Vera
Groningen
16:00
Simplon
Groningen
15:30
NiXenMeer
Enschede
ATLAS Theater
Emmen
Chassé Theater
Breda
15:00
Grandcafé De Hoek
Boskoop
In de Gloria
Asten
16:00
Luxor Live
Arnhem
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
15:00
Jeruzalemkerk
Amsterdam
15:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
15:00
Oerkroeg Schiller
Aalten
16:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Zalencentrum Hingstman
Zeijen
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Parkroad Cafe
Den Haag
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Mezz
Breda
Trix
Antwerpen
De Roma
Antwerpen
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Rotown
Rotterdam
Annabel
Rotterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Wilminktheater
Enschede
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Posttheater
Arnhem
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
zaterdag 18 februari 2017
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Sinister - CD Release Party
P60, Amstelveen
20:15
André Manuel - De Onzen
Flint, Amersfoort
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
George Baker / Reservoir Dogs Band
De Meester, Almere
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
De Partizanen - Welkom in Partizanië
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 19 februari 2017
20:00
Arnout Hulskamp / Gwyneth Wentink / In Code / Wouter Snoei
Schouwburg Odeon, Zwolle
The Toy Dolls
Hedon, Zwolle
15:45
Barrelhouse
Hedon, Zwolle
19:00
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
16:30
De Kift - Smutfish
De Flux, Zaandam
16:00
The Well Respected Men
De Bosuil, Weert
15:00
Daniel Meade
Cowboy Up, Waardamme
16:00
Martyn Joseph
De Piek, Vlissingen
20:00
Black Metal Matinee w/ Asgrauw e.v.a
dB's, Utrecht
Anthrax
TivoliVredenburg, Utrecht
13:30
Haytham Safia
De Kargadoor, Utrecht
15:00
JW Roy & Band
Paradox, Tilburg
12:00
Kunstbende
Poppodium Volt, Sittard
The Mysterons
Rotown, Rotterdam
TV Smith / UK Subs
Baroeg, Rotterdam
20:00
Watskeburt?! - de musical
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
16:00
Jean Paul Rena
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
15:30
JJ Sharp band
Sunny Blues (Café Schafrath), Nuenen
Luke Winslow King
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Jeff Scott Soto / Vanadine
Oefenbunker, Landgraaf
13:30
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Fulcotheater, IJsselstein
16:00
a balladeer - Huiskamerconcert
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
15:30
Blues Café presents Phil Bee
Vorstin, Hilversum
15:00
Joris Linssen & caramba - Serenade
Posthuis Theater, Heerenveen
Dandelion
Patronaat, Haarlem
Bløf
Patronaat, Haarlem
20:00
Amberian Dawn
Patronaat, Haarlem
20:30
The Mystery Lights
Vera, Groningen
16:00
Bruut!
Simplon, Groningen
15:30
Ben Poole
NiXenMeer, Enschede
Fuse
ATLAS Theater, Emmen
Marc-Marie Huijbregts
Chassé Theater, Breda
15:00
Trash bluesrockband
Grandcafé De Hoek, Boskoop
Snowapple
In de Gloria, Asten
16:00
Aafke Romeijn + Sväva
Luxor Live, Arnhem
16:15
Mercy John
Gigant, Apeldoorn
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater Bellevue, Amsterdam
The Divine Comedy
Paradiso, Amsterdam
The Dears
Paradiso, Amsterdam
19:30
Izzy Bizu
Melkweg, Amsterdam
Me first and the Gimme Gimmes
Melkweg, Amsterdam
16:00
Tamara Woestenburg
Concerto, Amsterdam
15:00
Matthias Havinga
Jeruzalemkerk, Amsterdam
15:00
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
15:00
Bertus Borgers & The Young Retro's
Oerkroeg Schiller, Aalten
16:00
Ferocious Dog
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
maandag 20 februari 2017
King of the World
Zalencentrum Hingstman, Zeijen
20:00
O'G3NE
Beatrix Theater, Utrecht
20:15
The Dears
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater 't Speelhuis, Helmond
21:00
Daniel Meade
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
The Dutch
Parkroad Cafe, Den Haag
20:00
Tom Odell
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Cluster
Mezz, Breda
Anthrax
Trix, Antwerpen
TaxiWars
De Roma, Antwerpen
Pixvae
Paradiso, Amsterdam
Bonobo
Paradiso, Amsterdam
20:00
Gabriel Garzón-Montano
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Jason Manns
Melkweg, Amsterdam
20:00
Cymbals Eat Guitars
Paradiso, Amsterdam
19:30
Batobe
Sugar Factory, Amsterdam
19:00
Suzan & Freek
Melkweg, Amsterdam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
dinsdag 21 februari 2017
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Joris Linssen & caramba - Serenade
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Watskeburt?! - de musical
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lizz Wright
TivoliVredenburg, Utrecht
Declan McKenna
Rotown, Rotterdam
Lucky Chops
Annabel, Rotterdam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Witte Theater, IJmuiden
20:00
FABELHAFT
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
TaxiWars
Patronaat, Haarlem
20:30
Raw Bar Collective
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Bonobo
De Oosterpoort, Groningen
Daniël Arends - De Afterparty
Wilminktheater, Enschede
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
The Chainsmokers
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Sanne Wallis de Vries - Gut
Posttheater, Arnhem
Cosmonauts
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Martin Garrix
Paradiso, Amsterdam
20:00
ELLA
De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:00
Tim Darcy
Paradiso, Amsterdam
Matthew and the Atlas
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Mic Lowry
Melkweg, Amsterdam
Trivium
Melkweg, Amsterdam
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Daniel Meade
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch