Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Stevenskerk
Nijmegen
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Klokgebouw
Eindhoven
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Simplon
Groningen
20:00
Dassenakker Live
Houten
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Paard
Den Haag
20:00
De Meester
Almere
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Kreun
Kortrijk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Ahoy
Rotterdam
20:00
Nijend 24
Anderen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Grote Kerk
Alkmaar
20:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
20:00
Gelredome
Arnhem
Patronaat
Haarlem
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
De Pul
Uden
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Eendracht
Gemert
20:15
De Kleine Waarheid
Zaandam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Heineken Music Hall
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
BREStheater
Brielle
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Mezz
Breda
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
't Ukien
Kampen
20:30
Molen De Ster
Utrecht
20:30
De alkeburcht
Roelofarendsveen
20:30
RASA
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
Westelijk Handelsterrein
Rotterdam
20:30
SEM Cafe
Velp
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
21:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
N9
Eeklo
21:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Duycker
Hoofddorp
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
21:00
Artishock
Soest
21:30
Café ‘t Spektakel
Asten
21:30
ECI Cultuurfabriek
Roermond
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Mezz
Breda
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
22:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
22:00
P60
Amstelveen
23:30
Paradiso
Amsterdam
zaterdag 10 december 2016
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
The Aurora Project
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Venice
Stevenskerk, Nijmegen
20:00
King of the World
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Snakepit: The Need For Speed
Klokgebouw, Eindhoven
20:00
POW Ensemble plays STEIN
PlusEtage, Baarle-Nassau
Sevn Alias
Simplon, Groningen
20:00
De Andersons
Dassenakker Live, Houten
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
ABC
Vorstin, Hilversum
20:00
State-X New Forms
Paard, Den Haag
20:00
Meesterlijk Metaal Dutch Steel Attack
De Meester, Almere
Trijntje Oosterhuis - A Christmas Evening With Trijntje
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Mala Vita
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Finale Amsterdamse Popprijs
Melkweg, Amsterdam
20:00
Fifty Foot Combo
De Kreun, Kortrijk
20:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Conflict
Iduna, Drachten
20:00
An Evening With Moses
Melkweg, Amsterdam
20:00
Toppers in Concert ‘Christmas Party Of The Year’
Ahoy, Rotterdam
20:00
Edwin Schimscheimer
Nijend 24, Anderen
20:00
T-99
Paradiso, Amsterdam
20:00
HARP4 / Ilja De Neve & His International Bluesband
De Casino, Sint-Niklaas
20:00
The Ultimate Led Zeppelin Experience - Physical Graffiti
Spirit of 66, Verviers
20:00
Je Veux Flâner - 21ième édition
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Dulce Pontes
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Nederlands Blazers Ensemble
De Grote Kerk, Alkmaar
20:00
Simon Joyner
De Nieuwe Anita, Amsterdam
20:00
Mega Piraten Festijn
Gelredome, Arnhem
Honky / WhiskeyDick
Patronaat, Haarlem
20:15
Watskeburt?! - de musical
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Arto Theater, Schoonhoven
20:15
Kraantje Pappie
De Helling, Utrecht
20:15
de Règâhs - De Bierbar van Sevilla
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Zaantheater, Zaandam
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater De Veste, Delft
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper
Spant!, Bussum
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Sylvan
De Pul, Uden
20:15
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
JP & The Seeger Session Band - The Freedom Express Tour
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt (succesoptie)
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Eleftheria Arvanitaki
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Eendracht, Gemert
20:15
Ernst Jansz & Band
De Kleine Waarheid, Zaandam
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Zijlstra - Liedjes voor tegen de kerst
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
The Dutch Eagles
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
K-otic
Heineken Music Hall, Amsterdam
Danny Vera
De Oosterpoort, Groningen
20:30
André Manuel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Welkom bij de Fresku Show
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Anne-Marie Jung - De Exoot
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Posttheater, Arnhem
20:30
Jungle By Night
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
BREStheater, Brielle
20:30
Smutfish - Smetvis Tour
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Elske DeWall
Mezz, Breda
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Woodie Smalls
EKKO, Utrecht
20:30
Windbroke
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:30
Zhenya Strigalev's Never Group
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Leeways
't Ukien, Kampen
20:30
Boris Dzaneck
Molen De Ster, Utrecht
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
De alkeburcht, Roelofarendsveen
20:30
Tabanka - Feestelijke muziek uit Kaapverdië
RASA, Utrecht
20:30
Theo Mackaay
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Candy Dulfer Together Tour
Groene Engel, Oss
20:30
Wekelijkse stand-up comedy
De Kargadoor, Utrecht
20:30
Katie Kruel
Westelijk Handelsterrein, Rotterdam
20:30
Okesweer
SEM Cafe, Velp
20:45
Anna Rune
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Max Meser
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Skip & Die + support
Vera, Groningen
21:00
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
C.C. Bacchus, Aalsmeer
21:00
Dans Dans
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
Archie Lee Hooker / Carl Wyatt & The Delta Voodoo
N9, Eeklo
21:00
Trixie Whitley
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Grote Prijs van de Bollenstreek - halve finale
Duycker, Hoofddorp
21:00
It It Anita
Altstadt, Eindhoven
21:00
DEF HANK PRESENTS: De Felicianos & Hillbilly Hayride
Muziekcafé Helmond, Helmond
21:00
Jazz & beyond: Killer B3 session
Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:00
Trouble No More
Café de Gouden Leeuw, Nispen
21:00
Onno Govaert / Reinier Baas & Joris Roelofs
Artishock, Soest
21:30
Bon Scotch / The DC Denims
Café ‘t Spektakel, Asten
21:30
Gare Du Nord
ECI Cultuurfabriek, Roermond
22:00
The Sore Losers
Merleyn, Nijmegen
22:00
Fiesta Macumba
Mezz, Breda
22:00
Kai Strauss & The Electric Blues Allstars
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
22:00
DRU Beats
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
22:00
Delete
P60, Amstelveen
23:30
RAUW
Paradiso, Amsterdam