Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Iduna
Drachten
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater De Omval
Diemen
20:30
De Perifeer
Deventer
19:30
Dok H2O
Deventer
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
't Zwaantje
Deest
20:30
De Groene Zwaan
De Rijp
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
22:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:15
De Weijer
Boxmeer
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Taverne
Bergen
De Kattendans
Bergeijk
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
13:30
Gigant
Apeldoorn
23:45
Melkweg
Amsterdam
23:00
Melkweg
Amsterdam
22:00
OT301
Amsterdam
21:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Westerunie
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
08:00
Melkweg
Amsterdam
Concerto
Amsterdam
Concerto
Amsterdam
Concerto
Amsterdam
00:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
De Meester
Almere
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
Oerkroeg Schiller
Aalten
20:00
Crown theater
Aalsmeer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Hedon
Zwolle
15:00
Cultuurschip Thor
Zwolle
12:00
Cultuurschip Thor
Zwolle
14:30
Boerderij
Zoetermeer
14:30
Boerderij
Zoetermeer
15:00
De Weverij
Zierikzee
16:00
De Bosuil
Weert
De Speeldoos
Vught
De Helling
Utrecht
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
17:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
dB's
Utrecht
14:30
013
Tilburg
15:00
Het Bolwerk
Sneek
De Domijnen
Sittard
20:30
WORM
Rotterdam
LantarenVenster
Rotterdam
Baroeg
Rotterdam
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
20:00
Lux
Nijmegen
15:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
15:00
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
19:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Patronaat
Haarlem
21:30
Vera
Groningen
15:00
Altstadt
Eindhoven
Theater RhederArt
Dieren
Paard
Den Haag
20:00
Musicon
Den Haag
16:30
Theater PePijn
Den Haag
13:00
Paard
Den Haag
20:00
Paleis 12
Brussel
15:00
Brikke Oave
Brunssum
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
16:30
Mezz
Breda
17:00
Taverne
Bergen
16:00
Luxor Live
Arnhem
15:00
Luxor Live
Arnhem
Gigant
Apeldoorn
20:30
Melkweg
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Oostblok
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
15:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:00
De Amer
Amen
Victorie
Alkmaar
zaterdag 22 oktober 2016
21:00
Stappen als toen
Iduna, Drachten
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:00
Popronde 2016: Daimy Lotus & Nankosoul
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Maaike Ouboter
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
André Manuel - De Onzen
Theater De Omval, Diemen
20:30
Diouff
De Perifeer, Deventer
19:30
Mark Waumans / MC Hank / Patrick Meijer / Pieter van Breevoort / Ronal
Dok H2O, Deventer
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Uli Jon Roth
't Zwaantje, Deest
20:30
Leoni Jansen
De Groene Zwaan, De Rijp
Paul de Munnik
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater Hofpoort, Coevorden
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Marc-Marie Huijbregts
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Frank Carter & The Rattlesnakes
Ancienne Belgique (AB), Brussel
22:00
Dub Revolution - Iration Steppas ft. Dan Man & Forward Fever meets Idr
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
De Weijer, Boxmeer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
21:00
Douwe Bob
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
Mayin / Find Us In Slumberland
Taverne, Bergen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kattendans, Bergeijk
21:00
Esk-esque
Luxor Live, Arnhem
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Orpheus, Apeldoorn
13:30
Roots in the Woods
Gigant, Apeldoorn
23:45
Encore presents The Partysquad and friends
Melkweg, Amsterdam
23:00
Goldfish
Melkweg, Amsterdam
22:00
Edison Jams (Amsterdam Dance Event)
OT301, Amsterdam
21:00
Amsterdam Dance Event
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Netsky (Amsterdam Dance Event)
Paradiso, Amsterdam
20:15
Annet Malherbe / Frédérique Spigt
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Pleinvrees (Amsterdam Dance Event)
Westerunie, Amsterdam
20:00
Acid Arab / Cairo Liberation Front
Paradiso, Amsterdam
Kraak & Smaak
Melkweg, Amsterdam
19:00
Crystal Castles
Melkweg, Amsterdam
08:00
Dave Clarke
Melkweg, Amsterdam
Koffie
Concerto, Amsterdam
Gosto
Concerto, Amsterdam
Gerson Main
Concerto, Amsterdam
00:00
Klear: Lunice / Sam Gellaitry / Snakehips
Paradiso, Amsterdam
20:30
Kamagurka - Vliegangst op de pechstrook
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Flint, Amersfoort
20:00
Jack Rabbit - Classic Albums - Californication
De Meester, Almere
17:00
The BiggerBand
Café de Pilaren, Alkmaar
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
Spawn
Oerkroeg Schiller, Aalten
20:00
Dany Lademacher's Wild Romance
Crown theater, Aalsmeer
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 23 oktober 2016
20:00
Ben Weaver / Broeder Dieleman
Hedon, Zwolle
15:00
Margriet Sjoerdsma
Cultuurschip Thor, Zwolle
12:00
Margriet Sjoerdsma
Cultuurschip Thor, Zwolle
14:30
Aisles
Boerderij, Zoetermeer
14:30
The Veldman Brothers
Boerderij, Zoetermeer
15:00
Windbroke
De Weverij, Zierikzee
16:00
Slowhand - Eric Clapton tribute
De Bosuil, Weert
Trijntje Oosterhuis - Sunday Sessions
De Speeldoos, Vught
God is an Astronaut
De Helling, Utrecht
19:00
The Shirt Tail Stompers
TivoliVredenburg, Utrecht
17:00
Hafla Chaabia
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Joop Nolles
dB's, Utrecht
14:30
Clash of the Coverbands - regiofinale Zuid Nederland
013, Tilburg
15:00
Aafke Romeijn
Het Bolwerk, Sneek
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Domijnen, Sittard
20:30
Liima
WORM, Rotterdam
Remy van Kesteren
LantarenVenster, Rotterdam
Legion of the Damned + Cliteater + Sisters Of Suffocation
Baroeg, Rotterdam
16:00
Boo Boo Davis
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
20:00
The Mulligan Brothers
Lux, Nijmegen
15:30
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Theater de Kom, Nieuwegein
The Reverend Shawn Amos
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
15:00
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
20:00
Uli Jon Roth
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Frank Carter & The Rattlesnakes
Podium Asteriks, Leeuwarden
19:00
Saybia
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Jimmy LaFave
Patronaat, Haarlem
21:30
Richmond Fontaine
Vera, Groningen
15:00
Hickoids + Grandpa Death Experience + The Pretty Faces
Altstadt, Eindhoven
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater RhederArt, Dieren
Bombino
Paard, Den Haag
20:00
Eleanor Gray + Sailing To Suez
Musicon, Den Haag
16:30
Gerard Alderliefste
Theater PePijn, Den Haag
13:00
Koen Herfst
Paard, Den Haag
20:00
Jean Michel Jarre
Paleis 12, Brussel
15:00
Martin Hurkens
Brikke Oave, Brunssum
20:00
The Album Leaf
Cactus Muziekcentrum, Brugge
16:30
Luca Madu
Mezz, Breda
17:00
Tex-a-Go
Taverne, Bergen
16:00
Kroese presents: Lance Canales
Luxor Live, Arnhem
15:00
Bert Joris / Guus Tangelder
Luxor Live, Arnhem
The T.S. Eliot Appreciation Society
Gigant, Apeldoorn
20:30
Laurie Anderson / Philip Glass
Melkweg, Amsterdam
20:15
Johan Goossens - Daglicht
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Azure Hiptronics
Oostblok, Amsterdam
20:00
STUFF.
Sugar Factory, Amsterdam
Kaiser Chiefs
Paradiso, Amsterdam
16:00
Dandelion
Concerto, Amsterdam
15:00
Johan Goossens - Daglicht
De Kleine Komedie, Amsterdam
14:00
Sheesham & Lotus & ‘Son
De Amer, Amen
Matt Andersen & The Bona Fide (Can)
Victorie, Alkmaar