Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Denovo
Breda
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:00
De Pul
Uden
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
De Oude Rechtbank
Eindhoven
19:30
De Meester
Almere
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
20:30
De Kargadoor
Utrecht
21:30
De Fles
Spijkenisse
21:45
De Doelen
Rotterdam
20:00
dB's
Utrecht
21:00
Cultureel Centrum 't Perron
Heeze
16:00
Concerto
Amsterdam
City Lido
Groenlo
20:30
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
20:00
Centre Culturel de Soignies
Soignies
20:00
Capitole
Gent
Cafe Het Bolwerk
Enschede
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
C.C. Mechelen
Mechelen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
19:00
Baroeg
Rotterdam
13:30
Baroeg
Rotterdam
20:00
Asgard
Beverwijk
21:00
Artishock
Soest
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
013
Tilburg
Ziggo Dome
Amsterdam
15:30
Vorstin
Hilversum
14:00
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
V11
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
14:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
17:00
Taverne
Bergen
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
16:00
Roepaen
Ottersum
20:00
PopEi
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
16:00
Piet Hein Eek
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
14:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
21:00
Mezz
Breda
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Manifesto
Hoorn
16:30
Luxor Live
Arnhem
19:00
Little Devil
Tilburg
14:00
Kursaal Oostende
Oostende
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
14:30
Iduna
Drachten
15:30
Gigant
Apeldoorn
20:00
Figi Theater
Zeist
20:15
Effenaar
Eindhoven
19:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
De Pul
Uden
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Edam
16:00
De Bosuil
Weert
14:00
Dassenakker Live
Houten
16:00
Concerto
Amsterdam
15:00
Concertboerderij Onder De Linden
Valthermond
20:15
Catharinakapel
Harderwijk
Canvas op de 7e
Amsterdam
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Boerderij
Zoetermeer
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
15:00
Baroeg
Rotterdam
20:30
013
Tilburg
14:00
't Blok
Nieuwerkerk aan den IJssel
Ziggo Dome
Amsterdam
19:30
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Grand Theatre
Groningen
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
zaterdag 21 mei 2016
23:00
Chris Liebing / Terence Fixmer
Doornroosje, Nijmegen
Broederliefde
Denovo, Breda
20:15
Leids Cabaret Festival Finalisten
De Weijer, Boxmeer
20:00
Anima Mundi
De Pul, Uden
21:00
Collibus
De Peppel, Zeist
21:00
Wakkerlicht
De Oude Rechtbank, Eindhoven
19:30
Celebrate Miles Davis
De Meester, Almere
20:15
Boudewijn de Groot
De Maaspoort, Venlo
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Kunstgreep, Oostzaan
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochen Otten
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Hassan el Rahaui / Jeroen Pater / Maarten van Norren
De Kargadoor, Utrecht
21:30
Pitch
De Fles, Spijkenisse
21:45
Freshed Orchestra + special guest Shirma Rouse / Rass Motivated
De Doelen, Rotterdam
20:00
Big Ass Metal Fest
dB's, Utrecht
21:00
The Magic Floyd
Cultureel Centrum 't Perron, Heeze
16:00
The Tibbs
Concerto, Amsterdam
De Dijk
City Lido, Groenlo
20:30
André Manuel
Chassé Theater, Breda
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Chassé Theater, Breda
20:00
Mickey 3D
Centre Culturel de Soignies, Soignies
20:00
Kommil Foo
Capitole, Gent
Flip en de Noormannen
Cafe Het Bolwerk, Enschede
17:00
Gethouse Bluesband
Café de Pilaren, Alkmaar
Stef Bos
C.C. Mechelen, Mechelen
20:30
HELP! A Beatles Tribute
Boerderij, Zoetermeer
22:00
Talkin' Blues
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
21:00
Abba Gold
Bibelot, Dordrecht
19:00
Velvet Acid Christ + Angels & Agony + Benjamin's Plague
Baroeg, Rotterdam
13:30
Spinozpark comité & Baroeg presenteren: Senioren Big Band
Baroeg, Rotterdam
20:00
Monoshock
Asgard, Beverwijk
21:00
Young VIPs Tournee
Artishock, Soest
21:00
Reveller
Altstadt, Eindhoven
20:00
Alpha Blondy & The Solar System
013, Tilburg
zondag 22 mei 2016
5 Seconds of Summer
Ziggo Dome, Amsterdam
15:30
Blues Café Presents D-Tale
Vorstin, Hilversum
14:00
Arjan Kleton / Hassan el Rahaui / Isabel Nolte / Marc van Gestel / Nic
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
Tiny Ruins
V11, Rotterdam
Trijntje Oosterhuis
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
14:00
Kizzy
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
17:00
Knocksville
Taverne, Bergen
20:00
Jacle Bow
Sugar Factory, Amsterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Het Park, Hoorn
16:00
Janne Schra
Roepaen, Ottersum
20:00
Noche Flamenca
PopEi, Eindhoven
15:00
Anne van Damme
PopEi, Eindhoven
16:00
Ensemble Klang | Professor Bad Trip
Piet Hein Eek, Eindhoven
20:00
Mass Gothic
Patronaat, Haarlem
21:00
exmagician / Hockey Dad
Paradiso, Amsterdam
St. Lucia
Paradiso, Amsterdam
19:30
Lail Arad
Paradiso, Amsterdam
14:00
Symfonieorkest De Philharmonie
Paradiso, Amsterdam
19:30
Alpha Blondy & The Solar System
Paard, Den Haag
20:00
The Doors Alive
Muziekgieterij, Maastricht
21:00
Dave Vermeulen & Voltage
Mezz, Breda
20:00
TP4Y
Melkweg, Amsterdam
19:30
Antwon
Melkweg, Amsterdam
19:00
Jennifer Batten + Support
Manifesto, Hoorn
16:30
Qeaux Qeaux Joans
Luxor Live, Arnhem
19:00
The Øresund Space Collective
Little Devil, Tilburg
14:00
Arco Baleno - Carnaval Des Animaux
Kursaal Oostende, Oostende
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
14:30
BRÛZER FESTIVAL
Iduna, Drachten
15:30
Tosk
Gigant, Apeldoorn
20:00
Simone Kleinsma
Figi Theater, Zeist
20:15
De Dijk
Effenaar, Eindhoven
19:00
Deaf Havana + Support
Dynamo, Eindhoven
20:00
The Howlin'
De Pul, Uden
20:00
In This Moment
De Oosterpoort, Groningen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Teeuwen
De Harmonie, Leeuwarden
De Fonk
De Harmonie, Edam
16:00
Blo Ya Top
De Bosuil, Weert
14:00
Lucy Paul
Dassenakker Live, Houten
16:00
Luminize
Concerto, Amsterdam
15:00
Eric Vloeimans & Remy van Kesteren - Musica Callada
Concertboerderij Onder De Linden, Valthermond
20:15
Black Oak
Catharinakapel, Harderwijk
Yung Internet
Canvas op de 7e, Amsterdam
20:00
Boudewijn de Groot
C.C. Hasselt, Hasselt
20:00
Spain
Botanique, Brussel
20:00
Paul Carrack
Boerderij, Zoetermeer
16:00
Slim Robin Band
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
20:00
Sarah Blasko
Bitterzoet, Amsterdam
15:00
The Cureheads
Baroeg, Rotterdam
20:30
Bohren und der Club of Gore
013, Tilburg
14:00
Collibus
't Blok, Nieuwerkerk aan den IJssel
maandag 23 mei 2016
Mumford and Sons
Ziggo Dome, Amsterdam
19:30
Yentl & de Boer
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
20:00
Her Majesty
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Youp van 't Hek - Licht
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Andy Shauf
Paradiso, Amsterdam
20:30
Tuxedomoon
Nieuwe Nor, Heerlen
Chico Trujillo
Melkweg, Amsterdam
In This Moment
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Common Linnets
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Sarah Blasko
Grand Theatre, Groningen
20:00
Job Fisser
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Paul Carrack
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Frank Boeijen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Teeuwen
De Harmonie, Leeuwarden