Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Estrado
Harderwijk
Theater PePijn
Den Haag
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Heineken Music Hall
Amsterdam
21:00
De Bosuil
Weert
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:30
RASA
Utrecht
21:00
't Ukien
Kampen
21:00
Rotown
Rotterdam
Diligentia
Den Haag
21:00
STECK
Delft
C.C. De Werf
Aalst
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Cinetol
Amsterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:00
Ferme du Biéreau
Ottignies-Louvain-la-Neuve
20:30
De Kattendans
Bergeijk
19:45
Mezz
Breda
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
Theater Ins Blau
Leiden
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:15
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Markant Uden
Uden
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
De Maagd
Bergen op Zoom
013
Tilburg
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
TivoliVredenburg
Utrecht
Mezz
Breda
Grand Theatre
Groningen
20:30
EKKO
Utrecht
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
16:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Markant Uden
Uden
15:00
Pand P
Eindhoven
15:30
NiXenMeer
Enschede
16:30
Tolhuistuin
Amsterdam
16:30
Mezz
Breda
16:30
C.C. Intermezzo
Lede
20:30
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
21:00
Bibelot
Dordrecht
16:00
Ruigoord Kerk
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
14:30
Wilminktheater
Enschede
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
16:00
Roepaen
Ottersum
15:00
De Helling
Utrecht
16:00
Concerto
Amsterdam
15:30
Cacaofabriek
Helmond
DeLaMar
Amsterdam
15:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
16:00
De Kroeg
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
19:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
21:00
Rotown
Rotterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Noorderkerk
Sneek
Melkweg
Amsterdam
17:00
Altstadt
Eindhoven
15:00
dB's
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Spant!
Bussum
20:15
Effenaar
Eindhoven
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
Doornroosje
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Rotown
Rotterdam
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Doelen
Rotterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
zaterdag 30 april 2016
20:00
Novatia
Estrado, Harderwijk
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater PePijn, Den Haag
19:00
Peter Pan Speedrock + Black-Bone + BARK
Baroeg, Rotterdam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Racoon
Heineken Music Hall, Amsterdam
21:00
Ray Wilson Classic Genesis
De Bosuil, Weert
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Sneek, Sneek
20:00
Rhythm & Blues Night
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Rob de Nijs - Voor altijd en iedereen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk
CulturA & Zo, Nootdorp
20:30
Roberto Rodriguez Cuarteto Masada
RASA, Utrecht
21:00
Rumbones / The Stiff
't Ukien, Kampen
21:00
Small Time Crooks
Rotown, Rotterdam
Soundos - Geboren met ervaring
Diligentia, Den Haag
21:00
STECK STAGE met CRAZY DAZE
STECK, Delft
Stef Bos
C.C. De Werf, Aalst
20:15
The Common Linnets
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
The End Men + The Shady Greys + Robbing Banks
Cinetol, Amsterdam
21:00
The Girls Who Cried Wolf
Altstadt, Eindhoven
20:00
The Unguided
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:00
The Watch plays Genesis
Ferme du Biéreau , Ottignies-Louvain-la-Neuve
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De Kattendans, Bergeijk
19:45
Thrashbangers: Apophys + Sisters Of Suffocation + Plague
Mezz, Breda
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Parktheater, Eindhoven
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Ins Blau, Leiden
21:00
Tribute2BobMarley By Rootsriders
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:15
Trinity
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Two Eighty Five Bookings Night
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
17:00
Uncle Harry's Punch
Café de Pilaren, Alkmaar
20:00
VanVelzen & The Hibby GBs
Schouwburg Het Park, Hoorn
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Markant Uden, Uden
20:15
Venice
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Vinnievibes & Rogier Telderman Trio
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Vonder & Bloom
De Maagd, Bergen op Zoom
Wolfmother
013, Tilburg
20:15
Wouter Hamel
Leidse Schouwburg, Leiden
Xavier Rudd
TivoliVredenburg, Utrecht
zondag 01 mei 2016
3FM Serious Talent Presents: HAEVN / Son Mieux / The Brahms
Mezz, Breda
Andy Shauf
Grand Theatre, Groningen
20:30
Baby Dee / Josephine Foster
EKKO, Utrecht
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Damian Wilson & band
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
16:00
Dave McGraw & Mandy Fer
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Dekoor - Close Harmony
Markant Uden, Uden
15:00
DJ Idriss - CD Presentatie BEACON
Pand P, Eindhoven
15:30
Dutch Border Blues Band
NiXenMeer, Enschede
16:30
Eva Almagor
Tolhuistuin, Amsterdam
16:30
Femme Vanille
Mezz, Breda
16:30
Femme Vanille
C.C. Intermezzo, Lede
20:30
Frank Boeijen
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
21:00
Full Connected live show + collected box set release tour
Bibelot, Dordrecht
16:00
Gideon Tazelaar trio
Ruigoord Kerk, Amsterdam
Impericon Festival
Melkweg, Amsterdam
14:30
Intouchables
Wilminktheater, Enschede
Jeff Lynne`s ELO
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
John Cleese
De Oosterpoort, Groningen
16:00
John Frick Band
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
16:00
Joris Linssen & caramba
Roepaen, Ottersum
15:00
Julia Kent
De Helling, Utrecht
16:00
Jyoti Verhoeff
Concerto, Amsterdam
15:30
King King
Cacaofabriek, Helmond
Loes Luca - DOEK!
DeLaMar, Amsterdam
15:00
Magda Mendes & Ward Veenstra (Fado)
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:00
Manic Street Preachers
Ancienne Belgique (AB), Brussel
16:00
Prince Tribute: JD BLACKBIRD & HIS REVOLUTION
De Kroeg, Arnhem
20:00
Red Snapper
Luxor Live, Arnhem
Russian Circles
TivoliVredenburg, Utrecht
Sandra & Jeroen van Veen - The best of Einaudi
Theater de Stoep, Spijkenisse
19:00
Savage Master (USA) + Nitehawks (IT)
Little Devil, Tilburg
20:00
Shopping
Patronaat, Haarlem
20:00
Southside Johnny & The Ashbury Jukes
Muziekgieterij, Maastricht
21:00
Telegram
Rotown, Rotterdam
20:15
The Common Linnets met Ilse DeLange - Theatertour
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
The Gospel Sessions
Noorderkerk, Sneek
The Kills
Melkweg, Amsterdam
17:00
The Ricochets
Altstadt, Eindhoven
15:00
The Yearlings
dB's, Utrecht
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
VanVelzen & The Hibby GBs
Spant!, Bussum
20:15
Xavier Rudd
Effenaar, Eindhoven
maandag 02 mei 2016
21:00
Dave McGraw & Mandy Fer
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Edsilia Rombley - Mama Sings
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Giuda
Sugar Factory, Amsterdam
Janet Jackson
Ziggo Dome, Amsterdam
John Cleese
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Jonna Fraser
Melkweg, Amsterdam
Melanie Martinez
Melkweg, Amsterdam
19:00
Monolord
Little Devil, Tilburg
Motorpsycho
Doornroosje, Nijmegen
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Shopping
Rotown, Rotterdam
20:30
Spoiwo + Here Be Dragons
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Telegram
Paradiso, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Venice
De Doelen, Rotterdam
20:00
Xavier Rudd
De Oosterpoort, Groningen