Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Noorderlicht
Amsterdam
20:00
Azart Ship of Fools
Amsterdam
19:00
Winston
Amsterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
12:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
12:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
17:00
Taverne
Bergen
16:30
Mezz
Breda
16:00
PopEi
Eindhoven
14:00
Houtmansplantsoen
Gouda
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
15:00
Baroeg
Rotterdam
15:00
Hostel Strowis
Utrecht
20:00
Café 't Hartje
Alkmaar
20:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Concertgebouw
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Dynamo
Eindhoven
19:30
Dynamo
Eindhoven
20:30
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Café 't Hartje
Alkmaar
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Burgerweeshuis
Deventer
Patronaat
Haarlem
013
Tilburg
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
Café 't Hartje
Alkmaar
19:30
DeLaMar
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Bibelot
Dordrecht
20:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Little Devil
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Café 't Hartje
Alkmaar
21:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
WOW Amsterdam
Amsterdam
17:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:30
De Oude Remise
Bad Nieuweschans
22:45
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Vera
Groningen
20:00
Openluchttheater Hertme
Hertme
Aardbeientuin
Oene
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Café 't Hartje
Alkmaar
23:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
On The Roof
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Concertgebouw
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Musicon
Den Haag
18:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Openluchttheater Hertme
Hertme
20:45
Duycker
Hoofddorp
20:30
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
23:00
Doornroosje
Nijmegen
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:30
Bleyemakerij BOEMEL 76
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
21:30
Stathe
Utrecht
21:00
dB's
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Victorie
Alkmaar
23:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Artis
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
22:00
Petrol
Antwerpen
21:00
Taverne
Bergen
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Mezz
Breda
Effenaar
Eindhoven
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
21:00
De Reünie
Geleen
23:30
Vera
Groningen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Duycker
Hoofddorp
16:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Strand Scheveningen
Scheveningen
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
De Helling
Utrecht
21:00
Dukdalf
Wieringerwerf
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Latenstaan
Zoetermeer
zondag 23 augustus 2015
20:00
Olifanttakeover
Noorderlicht, Amsterdam
20:00
Ship Of Fools
Azart Ship of Fools, Amsterdam
19:00
Single Mothers
Winston, Amsterdam
15:00
Candy Dulfer / Yuri Honing Acoustic Quartet
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
12:00
Summer Sessions Finale Weekend
North Sea Jazz Club, Amsterdam
12:00
Cello8ctet Amsterdam / Laurens de Man
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
17:00
Laundromat
Taverne, Bergen
16:30
Youri Lentjes - terrasconcert
Mezz, Breda
16:00
Singer-songwriter Kiki Mettler
PopEi, Eindhoven
14:00
The Hellhounds
Houtmansplantsoen, Gouda
20:00
Eric Bibb
LantarenVenster, Rotterdam
15:00
Krisiun + Neocaesar + Obtruncation + Sepiroth
Baroeg, Rotterdam
15:00
Sunny Sunday Afternoon Concerts: The Riverstones + Géonne Hartman
Hostel Strowis, Utrecht
maandag 24 augustus 2015
20:00
Tino Martin & Robbert
Café 't Hartje, Alkmaar
20:00
Ásgeir
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:00
Eric Bibb
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Jim Adkins
Paradiso, Amsterdam
20:00
Tv on the Radio
Paradiso, Amsterdam
20:00
Paul de Leeuw en het Metropole Orkest vertolken Robert Long
Concertgebouw, Amsterdam
Atreyu
Melkweg, Amsterdam
Baroness
Dynamo, Eindhoven
19:30
Alesana / The Loveless
Dynamo, Eindhoven
20:30
Robin Haijes
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
Gojira / Raven Age
Doornroosje, Nijmegen
dinsdag 25 augustus 2015
20:00
Dries Roelvink
Café 't Hartje, Alkmaar
Sturgill Simpson
Paradiso, Amsterdam
20:00
Eric Bibb
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Kensington
Burgerweeshuis, Deventer
Gojira
Patronaat, Haarlem
013 presenteert: Allah-Las / Jacco Gardner in Natuurtheater Oisterwijk
013, Tilburg
20:15
Baroness / Kong
De Helling, Utrecht
woensdag 26 augustus 2015
20:00
Tom Haver
Café 't Hartje, Alkmaar
19:30
Huub Stapel - MV²
DeLaMar, Amsterdam
Young Thug
Melkweg, Amsterdam
Simple Plan
Paradiso, Amsterdam
Blaudzun
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Bløf
Bibelot, Dordrecht
20:00
Daniel Meade
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
The Districts
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Wight
Little Devil, Tilburg
The Gaslight Anthem
TivoliVredenburg, Utrecht
donderdag 27 augustus 2015
20:00
Eddy Walsh
Café 't Hartje, Alkmaar
21:30
Le Le
Paradiso, Amsterdam
20:00
Huub Stapel - MV²
DeLaMar, Amsterdam
WOW Noir
WOW Amsterdam, Amsterdam
17:00
The Buccaneers
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Tristan Honsinger's Just Off
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:30
Daniel Meade
De Oude Remise, Bad Nieuweschans
22:45
Ras Iba
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
Flannery + The Doggy Few
Vera, Groningen
20:00
Racoon
Openluchttheater Hertme, Hertme
Alex Roeka - Voort!
Aardbeientuin, Oene
vrijdag 28 augustus 2015
21:00
Reverend Shine Snake Oil Co + Maison du Malheur
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Jacco Bosman
Café 't Hartje, Alkmaar
23:00
Late Night Live: Funky Organizers
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal
On The Roof, Amsterdam
20:00
Huub Stapel - MV²
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Jeff Mills / Noord Nederlands Orkest
Concertgebouw, Amsterdam
20:30
Caro Emerald
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
FireForce + Drakkar + Guilty As Charged
Musicon, Den Haag
18:00
ROCK 'N' GRILL - WOOF
PopEi, Eindhoven
20:00
The Rumjacks
Patronaat, Haarlem
22:00
CULTURA NOVACANE ft. Vunzige Deuntjes Soundsystem
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Bløf
Openluchttheater Hertme, Hertme
20:45
HARD
Duycker, Hoofddorp
20:30
Daniel Meade
Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
23:00
50 Carrot / Coffi / Le Lion / Soloman
Doornroosje, Nijmegen
19:00
WhiskeyDick + Dirt A Gogo
Baroeg, Rotterdam
20:30
The Cannonball Johnsons
Bleyemakerij BOEMEL 76, Tilburg
20:00
Big Devil bluesrock
Little Devil, Tilburg
21:30
Friars
Stathe, Utrecht
21:00
Boppin' the Rock presents Miss Mary Ann & the Ragtime Wranglers / Str
dB's, Utrecht
20:00
BLACKOUT UTRECHT: Pendulum (DJ Set) & Verse, Black Sun Empire, State o
TivoliVredenburg, Utrecht
zaterdag 29 augustus 2015
21:00
The Neukteugels
Victorie, Alkmaar
23:00
Moullinex
Paradiso, Amsterdam
20:30
Lee Fields & The Expressions
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Echo Movis / Oud Schuim
Paradiso, Amsterdam
20:00
Huub Stapel - MV²
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Artis ZOOmeravond met Gotcha!
Artis, Amsterdam
Solids
Sugar Factory, Amsterdam
22:00
Keizer
Petrol, Antwerpen
21:00
Musher
Taverne, Bergen
20:30
Caro Emerald
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Tranen van Van Cooth afterparty
Mezz, Breda
VOID: origin
Effenaar, Eindhoven
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
21:00
Northsyde
De Reünie, Geleen
23:30
The Hussy
Vera, Groningen
Typhoon & Gallowstreet Brass Band
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Racoon
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Will And The People
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Artquake Selection
Duycker, Hoofddorp
16:00
ipsYlon Festival
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
23:00
DJ Koze / DJ Tennis
Doornroosje, Nijmegen
15 jaar Di-rect
Strand Scheveningen, Scheveningen
21:00
Dolltones
Het Bolwerk, Sneek
20:00
King Shiloh Soundsystem
De Helling, Utrecht
21:00
J.C. de Dukdalf presents: Man as Plague | Colombian Necktie | Distant
Dukdalf, Wieringerwerf
20:30
Tristan
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Thunderfest
Latenstaan, Zoetermeer