Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
De Zwaan
Uitgeest
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Jan van Besouw
Goirle
Simplon
Groningen
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Maassilo
Rotterdam
20:30
Poppodium Volt
Sittard
20:30
De Bosuil
Weert
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Vera
Groningen
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:30
Podium 't Beest
Goes
De Kubus
Lelystad
21:00
Little Devil
Tilburg
Gigant
Apeldoorn
21:00
Roepaen
Ottersum
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Paard
Den Haag
21:00
Nijdrop
Opwijk
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
21:00
Simplon
Groningen
EKKO
Utrecht
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
22:00
Effenaar
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
22:00
Taverne
Bergen
22:00
Boulevard
Breda
22:00
MIDI Tilburg
Tilburg
22:15
Vorstin
Hilversum
23:00
Hedon
Zwolle
23:00
P3
Purmerend
23:00
Nijdrop
Opwijk
13:00
Musicon
Den Haag
13:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
14:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
15:00
Tolhuistuin
Amsterdam
16:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
16:00
Doornroosje
Nijmegen
16:00
PopEi
Eindhoven
16:15
Gigant
Apeldoorn
16:30
De Bosuil
Weert
16:30
Mezz
Breda
17:00
Beauforthuis
Austerlitz
19:00
Little Devil
Tilburg
19:00
Poppodium Volt
Sittard
19:00
Taverne
Bergen
19:30
Hedon
Zwolle
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Winston
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Zwerver
Oostende
20:00
Victorie
Alkmaar
20:00
Amsterdam ArenA
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
22:00
Den Koopman
Arnhem
22:00
Theater Kikker
Utrecht
14:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
14:30
Theater De Leest
Waalwijk
15:00
Baroeg
Rotterdam
16:00
PopEi
Eindhoven
De Helling
Utrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Dassenakker Live
Houten
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
20:00
Theater Kikker
Utrecht
20:00
Theater Kikker
Utrecht
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Vera
Groningen
20:45
Merleyn
Nijmegen
Bitterzoet
Amsterdam
21:30
Vorstin
Hilversum
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schuur
Haarlem
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Paradiso
Amsterdam
Dynamo
Eindhoven
20:00
Huiskamerconcerten Rotterdam
Rotterdam
Amsterdam ArenA
Amsterdam
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Theater Kikker
Utrecht
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
zaterdag 23 mei 2015
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Thijs Kemperink - Gas d'r op
De Zwaan, Uitgeest
20:30
Hans Dulfer
Patronaat, Haarlem
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur
Jan van Besouw, Goirle
Splendid
Simplon, Groningen
20:30
Lalah Hathaway / Metropole Orkest
Paradiso, Amsterdam
20:30
Tinariwen
Maassilo, Rotterdam
20:30
My Baby / Soviet Grass
Poppodium Volt, Sittard
20:30
LEGENDS OF METAL 2015 met VANNSTEIN, THE UNFORGIVEN en DEO
De Bosuil, Weert
20:30
Bertus Borgers
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Claw Boys Claw + Fuz
Vera, Groningen
20:30
Lore Koelemeijer
Drommedaris, Enkhuizen
20:30
Pink Moon Babies
Podium 't Beest, Goes
Feuerengel - A Tribute to Rammstein
De Kubus, Lelystad
21:00
Black Capricorn (IT) + Gigatron 2000
Little Devil, Tilburg
De Dijk
Gigant, Apeldoorn
21:00
The Rolling Stones - Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
21:00
Art Felixx
Altstadt, Eindhoven
21:00
Mevrouw Tamara / Riverdistrict
Paard, Den Haag
21:00
Sherwood & Pinch
Nijdrop, Opwijk
21:00
Bamba Wassoulou Groove i.s.m. Music Meeting (PRIMEUR)
Grounds, Rotterdam
21:00
Closingtown Orchestra
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
21:00
Abbeye
Simplon, Groningen
Rangleklods
EKKO, Utrecht
22:00
Reverend Peyton's Big Damn Band
Merleyn, Nijmegen
22:00
The Sean Webster Band
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
22:00
SAW is dead: o.a. Emalkay + Funtcase + Phace
Effenaar, Eindhoven
MisterWives
Paradiso, Amsterdam
22:00
Hark (Harold Koopman)
Taverne, Bergen
22:00
Dualistic / Nicon / Sektor & Subsequent
Boulevard, Breda
22:00
Miss Bunty
MIDI Tilburg, Tilburg
22:15
Circo Simonelli
Vorstin, Hilversum
23:00
Akka / DJ Pauluz / Jameszoo / LeFtO / Torus
Hedon, Zwolle
23:00
Classic Reunion
P3, Purmerend
23:00
AKS
Nijdrop, Opwijk
zondag 24 mei 2015
13:00
Metalcon
Musicon, Den Haag
13:30
Beets & Friends Play Misha Mengelberg Feat. Benjamin Herman, Marius Be
North Sea Jazz Club, Amsterdam
14:00
Brenda Bee / Joan Franka / Maarten Peters / Margriet Eshuijs / Syb van
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
15:00
Maarten Ornstein / Mike Fentross
Tolhuistuin, Amsterdam
16:00
Lavinia Meijer
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
16:00
Anthony Naples / Xosar
Doornroosje, Nijmegen
16:00
Singer-songwriter Pien Peeters live in PopEi
PopEi, Eindhoven
16:15
Brock & the Brockettes
Gigant, Apeldoorn
16:30
LEE SHORE a Crosby Stills & Nash Tribute
De Bosuil, Weert
16:30
Stiv Cantarelli and The Silent Strangers
Mezz, Breda
17:00
Göksel Yilmaz Ensemble
Beauforthuis, Austerlitz
19:00
Doomsower Mark: Ophis (D) + Marche Funèbre (B)
Little Devil, Tilburg
19:00
The Brew
Poppodium Volt, Sittard
19:00
Van Huys Uit
Taverne, Bergen
19:30
Scrum
Hedon, Zwolle
19:30
Louis Baker
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Scare The Bear
Winston, Amsterdam
Twin Shadow
Melkweg, Amsterdam
20:00
Ugly Duckling
Patronaat, Haarlem
20:00
Hexeneiche / Jung An Tagen / Primordial / Underground
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:00
Michael Prins
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Daniel Romano
De Zwerver, Oostende
20:00
Mike Ravelli meets Nuno dos Santos
Victorie, Alkmaar
20:00
De Toppers - De Toppers In Concert
Amsterdam ArenA, Amsterdam
K's Choice
TivoliVredenburg, Utrecht
Frank Boeijen - Theatertournee 2015
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Alkmaarse Big Band
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
21:00
Fatoumata Diawara & Roberto Fonseca
North Sea Jazz Club, Amsterdam
22:00
The Doots
Den Koopman, Arnhem
22:00
Planningtorock / Vessel
Theater Kikker, Utrecht
maandag 25 mei 2015
14:00
Keep the Soul & Jazz Alive, The Radio 6 Concert
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
14:30
Trijntje Oosterhuis - Acoustic Sunday Sessions
Theater De Leest, Waalwijk
15:00
Vorum
Baroeg, Rotterdam
16:00
Singer-songwriter Kiki Mettler live in PopEi
PopEi, Eindhoven
Theatertour 'Herinneringen'
De Helling, Utrecht
20:00
Ellen ten Damme
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Astronautalis
Paradiso, Amsterdam
20:00
ODi
Dassenakker Live, Houten
20:00
Jo Didderen / Johan de Haan / Jennifer Oerlemans-Bakx
Cafe D’n Ingel, Thorn
20:00
Kim Noble
Theater Kikker, Utrecht
20:00
Kim Noble
Theater Kikker, Utrecht
20:30
Eric Burdon & The Animals
Paradiso, Amsterdam
20:30
Wand + Bingo Starr
Vera, Groningen
20:45
Bop English
Merleyn, Nijmegen
Unknown Mortal Orchestra
Bitterzoet, Amsterdam
21:30
Bruut!
Vorstin, Hilversum
dinsdag 26 mei 2015
19:30
Sol Y Lluvia
Melkweg, Amsterdam
20:00
Esther Groenenberg
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:00
Karin Bloemen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Schuur, Haarlem
Ride
Paradiso, Amsterdam
20:00
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Ducktails
Paradiso, Amsterdam
Our Last Night
Dynamo, Eindhoven
20:00
Huiskamerconcert: Herrek en DOOXS
Huiskamerconcerten Rotterdam, Rotterdam
Gumball at the ArenA
Amsterdam ArenA, Amsterdam
20:00
CIRCLE (FIN) EXCL NL SHOW
Willemeen, Arnhem
20:00
Alexi Lalas / BLUPAINT / Echo Movis
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Kim Noble
Theater Kikker, Utrecht
20:15
Herman in een bakje geitenkwark -2
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Flint, Amersfoort
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Danny De Munk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:00
Bop English
Bitterzoet, Amsterdam