Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
22:00
De Kroeg
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
22:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Zaal 100
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
P60
Amstelveen
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
23:00
Hedon
Zwolle
PeTiCantus
Zwaag
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
De Bosuil
Weert
EKKO
Utrecht
20:30
De Zwaan
Uitgeest
22:00
MIDI Tilburg
Tilburg
21:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Poppodium Volt
Sittard
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
20:30
Maassilo
Rotterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
23:00
P3
Purmerend
21:00
Roepaen
Ottersum
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
23:00
Nijdrop
Opwijk
21:00
Nijdrop
Opwijk
Cafe Calluna
Ommen
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Kubus
Lelystad
21:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
22:15
Vorstin
Hilversum
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Patronaat
Haarlem
21:00
Simplon
Groningen
20:30
Vera
Groningen
Simplon
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:00
Minard Schouwburg
Gent
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
22:00
Effenaar
Eindhoven
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
19:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
13:00
Musicon
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
Gashouder
Dedemsvaart
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Spant!
Bussum
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
22:00
Boulevard
Breda
20:00
Mezz
Breda
20:00
Chassé Theater
Breda
19:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
22:00
Taverne
Bergen
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Gigant
Apeldoorn
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Vondelbunker
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Amsterdam ArenA
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
16:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
P60
Amstelveen
Café Miles
Amersfoort
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
vrijdag 22 mei 2015
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
22:00
Live & Dangerous
De Kroeg, Arnhem
Claw Boys Claw
Luxor Live, Arnhem
20:00
Graveyard Johnnys
Willemeen, Arnhem
20:00
Back to Trash
Willemeen, Arnhem
20:00
The Smiths Indeed
Luxor Live, Arnhem
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Posttheater, Arnhem
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Orpheus, Apeldoorn
22:00
Noura Mint Seymali
Paradiso, Amsterdam
21:00
Shlohmo
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Reverend Peyton's Big Damn Band
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Meervaart, Amsterdam
20:00
Mizza
Zaal 100, Amsterdam
Róisín Murphy
Paradiso, Amsterdam
Danko Jones
Melkweg, Amsterdam
19:00
Mongoose
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Abba Gold
P60, Amstelveen
20:15
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2015
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zaterdag 23 mei 2015
23:00
Akka / DJ Pauluz / Jameszoo / LeFtO / Torus
Hedon, Zwolle
The Wood Brothers
PeTiCantus, Zwaag
20:30
Bertus Borgers
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
LEGENDS OF METAL 2015 met VANNSTEIN, THE UNFORGIVEN en DEO
De Bosuil, Weert
Rangleklods
EKKO, Utrecht
20:30
Thijs Kemperink - Gas d'r op
De Zwaan, Uitgeest
22:00
Miss Bunty
MIDI Tilburg, Tilburg
21:00
Black Capricorn (IT) + Gigatron 2000
Little Devil, Tilburg
20:30
My Baby / Soviet Grass
Poppodium Volt, Sittard
22:00
The Sean Webster Band
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
21:00
Bamba Wassoulou Groove i.s.m. Music Meeting (PRIMEUR)
Grounds, Rotterdam
20:30
Tinariwen
Maassilo, Rotterdam
19:00
Chameleon Vox
Baroeg, Rotterdam
20:00
Joy Division Undercover
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Joy Division Undercover
ECI Cultuurfabriek, Roermond
23:00
Classic Reunion
P3, Purmerend
21:00
The Rolling Stones - Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Theater De Lievekamp, Oss
23:00
AKS
Nijdrop, Opwijk
21:00
Sherwood & Pinch
Nijdrop, Opwijk
Dilana Smith
Cafe Calluna, Ommen
22:00
Reverend Peyton's Big Damn Band
Merleyn, Nijmegen
20:15
Bløf
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Feuerengel - A Tribute to Rammstein
De Kubus, Lelystad
21:00
Closingtown Orchestra
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:15
Nico Dijkshoorn - VUIG
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
22:15
Circo Simonelli
Vorstin, Hilversum
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Hans Dulfer
Patronaat, Haarlem
21:00
Abbeye
Simplon, Groningen
20:30
Claw Boys Claw + Fuz
Vera, Groningen
Splendid
Simplon, Groningen
Daniël Arends - Carte Blanche
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Pink Moon Babies
Podium 't Beest, Goes
20:00
Orquesta Tanguedia
Minard Schouwburg, Gent
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Wilminktheater, Enschede
20:30
Lore Koelemeijer
Drommedaris, Enkhuizen
22:00
SAW is dead: o.a. Emalkay + Funtcase + Phace
Effenaar, Eindhoven
21:00
Art Felixx
Altstadt, Eindhoven
20:00
Warm Soda
Stroomhuis, Eindhoven
19:00
Title Fight
Dynamo, Eindhoven
20:00
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
Mevrouw Tamara / Riverdistrict
Paard, Den Haag
20:00
Portico
Paard, Den Haag
13:00
Metalcon
Musicon, Den Haag
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2
Theater De Veste, Delft
Anne Soldaat
Gashouder, Dedemsvaart
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Spant!, Bussum
Róisín Murphy
Ancienne Belgique (AB), Brussel
22:00
Dualistic / Nicon / Sektor & Subsequent
Boulevard, Breda
20:00
Club3voor12/Breda: Shoot The Messenger + Windup Space + The Spark
Mezz, Breda
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Chassé Theater, Breda
19:30
the obsCURE / The Smiths Indeed
Gebouw-T, Bergen op Zoom
22:00
Hark (Harold Koopman)
Taverne, Bergen
20:00
Vogelvrij - Jazzlegende John Engels 80 jaar! Barnicle Bill XL
PlusEtage, Baarle-Nassau
De Dijk
Gigant, Apeldoorn
MisterWives
Paradiso, Amsterdam
20:30
Lalah Hathaway / Metropole Orkest
Paradiso, Amsterdam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Meervaart, Amsterdam
The Afterveins
Vondelbunker, Amsterdam
20:00
Bas van Lier / Jules Deelder
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Ten-Hut
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
De Toppers - De toppers in concert
Amsterdam ArenA, Amsterdam
19:30
Matisyahu
Melkweg, Amsterdam
19:30
Mew
Melkweg, Amsterdam
19:00
Zane Carney
Paradiso, Amsterdam
16:00
Ruud Houweling
De Roode Bioscoop, Amsterdam
Combichrist
P60, Amstelveen
Audio Adam
Café Miles, Amersfoort
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
17:00
Uncle Harry's Punch
Café de Pilaren, Alkmaar