Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
N9
Eeklo
Agora Theater Druten
Druten
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:00
Iduna
Drachten
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Musicon
Den Haag
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
21:00
MetalFront Coevorden (MFC)
Coevorden
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Mezz
Breda
Chassé Theater
Breda
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
22:00
Taverne
Bergen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Musis
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Concerto
Amsterdam
Bimhuis
Amsterdam
20:30
De Kelder
Amersfoort
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Victorie
Alkmaar
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Figi Theater
Zeist
20:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
Little Devil
Tilburg
15:00
Porgy en Bess
Terneuzen
15:00
Ernesto's
Sittard
15:00
Het Wennekerpand
Schiedam
21:30
Rotown
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
15:00
Grounds
Rotterdam
15:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
P3
Purmerend
15:00
Roepaen
Ottersum
Lux
Nijmegen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
15:30
Corneel
Lelystad
19:30
Manifesto
Hoorn
20:00
Café de Noot
Hoogland
14:30
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
21:30
Vera
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
20:00
NiXenMeer
Enschede
Effenaar
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
18:00
Iduna
Drachten
21:00
Paard
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Mezz
Breda
16:00
Mezz
Breda
15:00
Café Camille
Beverwijk
19:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
19:00
Taverne
Bergen
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
16:15
Gigant
Apeldoorn
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
Hedon
Zwolle
Boerderij
Zoetermeer
De Helling
Utrecht
19:30
RASA
Utrecht
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Meervaart
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
11:00
Park de Wezenlanden
Zwolle
16:00
Little Devil
Tilburg
13:00
Extase
Tilburg
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
13:30
PopEi
Eindhoven
Theater De Veste
Delft
20:00
Gelredome
Arnhem
20:30
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
zaterdag 02 mei 2015
21:00
De Mens
N9, Eeklo
Beatrice van der Poel | Heelhuids
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
De Meerpaal, Dronten
20:00
Rory Block Farewell Tour
Iduna, Drachten
20:30
Eric Koller - blijft thuis!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Atanga Boom!
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Theatertour 'Herinneringen'
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd (try-out)
Theater Bouwkunde, Deventer
Golden Earring
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Colt Nevada + Fixur
Musicon, Den Haag
20:00
Above the Struggle
Haags Pop Centrum, Den Haag
21:00
Egonaut
MetalFront Coevorden (MFC), Coevorden
20:30
Rayen Panday - Vrijspraak
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Herman Brood Academie On Tour: Franky Age / Go Go Kill / Jay-Way
Mezz, Breda
Frank Boeijen - Theatertournee 2015
Chassé Theater, Breda
20:30
Rootsriders
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
De Maagd, Bergen op Zoom
22:00
The Outsiders
Taverne, Bergen
Buitenstaanders
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Nico Dijkshoorn / The Hank Five
Musis, Arnhem
Heidevolk
Luxor Live, Arnhem
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Lucretia van der Vloot | Altijd Alles
Meervaart, Amsterdam
20:30
Cameretten
Theater Bellevue, Amsterdam
Chef'Special
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Odesza
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Joshua Radin
Paradiso, Amsterdam
19:30
Ryley Walker
Paradiso, Amsterdam
Drivin' N' Cryin'
Concerto, Amsterdam
Colin Stetson en Sarah neufeld
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Bas van Lier / De Deeldeliers / Jules Deelder
De Kelder, Amersfoort
20:30
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Northern Exposure Electronic Festival
Victorie, Alkmaar
17:00
Bag Of Bones
Café de Pilaren, Alkmaar
20:30
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zondag 03 mei 2015
Gov't Mule
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Nits - Releaseparty
Figi Theater, Zeist
20:00
THE BLIND SHAKE
dB's, Utrecht
Sonata Arctica
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
MMM: Helgrind (UK) + Final Depravity (D) + Strydegor (D)
Little Devil, Tilburg
15:00
Barnicle Bill Trio / John Engels
Porgy en Bess, Terneuzen
15:00
Jorgen Fleskens & Kumquat (Luie Zondag)
Ernesto's, Sittard
15:00
Batik
Het Wennekerpand, Schiedam
21:30
Michael Prins
Rotown, Rotterdam
20:00
The Breakfast Club: Gosto
BIRD, Rotterdam
15:00
L'Chaim
Grounds, Rotterdam
15:00
Schirenc Plays Pungent Stench
Baroeg, Rotterdam
20:00
Rootsriders
P3, Purmerend
15:00
Stemmenorkest Well ‘De Kracht van een Lied’
Roepaen, Ottersum
Adrian Crowley
Lux, Nijmegen
20:00
Jacco Gardner
Doornroosje, Nijmegen
15:30
Sunday Sun
Corneel, Lelystad
19:30
Black Horse Society / The Posies
Manifesto, Hoorn
20:00
Rory Block
Café de Noot, Hoogland
14:30
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
21:30
White Cowbell Oklahoma
Vera, Groningen
20:30
Black Milk
Simplon, Groningen
20:00
Hat Fitz & Cara
NiXenMeer, Enschede
Mudhoney
Effenaar, Eindhoven
20:00
Club Cross-linx: Colin Stetson & Sarah Neufeld
Effenaar, Eindhoven
18:00
Teenage Bottlerocket • Masked Intruder • Hoist The Colours
Iduna, Drachten
21:00
Douwe Bob
Paard, Den Haag
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Theater PePijn, Den Haag
20:00
She Keeps Bees
Cactus Muziekcentrum, Brugge
The Asteroids Galaxy Tour
Mezz, Breda
16:00
Bear Run
Mezz, Breda
15:00
Damp
Café Camille, Beverwijk
19:30
Fischer-Z Solo
Gebouw-T, Bergen op Zoom
19:00
Grim Tim
Taverne, Bergen
18:30
Fay Lovsky / Souldada
Beauforthuis, Austerlitz
16:15
Valour Up Twice
Gigant, Apeldoorn
21:00
Heritage Blues Orchestra
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Franky Age / Go Go Kill / Jay-Way
Paradiso, Amsterdam
20:00
Greg Trooper
Tolhuistuin, Amsterdam
Millencolin
Melkweg, Amsterdam
20:00
GB3
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
maandag 04 mei 2015
21:00
Daniel Norgren
Hedon, Zwolle
Saga
Boerderij, Zoetermeer
The Asteroids Galaxy Tour
De Helling, Utrecht
19:30
Theater Na De Dam Ut
RASA, Utrecht
20:00
Marianne Weber - Ode aan de Zangeres Zonder Naam
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Greg Trooper
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
Eric Vloeimans e.a. | Oliver's Cinema
Meervaart, Amsterdam
20:30
The Hackensaw Boys
Paradiso, Amsterdam
Typhoon / Wende Snijders
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Black Milk
Melkweg, Amsterdam
dinsdag 05 mei 2015
11:00
Racoon / The Common Linnets / Typhoon
Park de Wezenlanden, Zwolle
16:00
Melechesh
Little Devil, Tilburg
13:00
Born From Pain / Diggy Dex / Everyday Robots / Paramatman / Rockafied
Extase, Tilburg
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
Oude Luxor Theater, Rotterdam
13:30
Pyrolysis / Stàillin Drakk / Thalanos / Rhovanion
PopEi, Eindhoven
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater De Veste, Delft
20:00
AC/DC
Gelredome, Arnhem
20:30
Bevrijdingsfestival Afterparty
Grand Café Koekenbier, Alkmaar