Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Reggehof
Goor
20:30
De Stolp Partycentrum
Sneek
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
23:00
Doornroosje
Nijmegen
14:15
Duycker
Hoofddorp
Dynamo
Eindhoven
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Edesche Concertzaal
Ede
22:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Eureka
Zwolle
galerie Windkracht 13
Den Helder
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
23:00
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Jan van Besouw
Goirle
21:00
JVC De Schuit
Katwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Kiehool
Burgum
19:00
Koloszaal
Raamsdonksveer
20:30
Koningshof
Maassluis
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
21:45
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Little Devil
Tilburg
Lotto Arena
Antwerpen
Mahogany Hall
Edam
Manifesto
Hoorn
Martiniplaza
Groningen
20:00
MC Theater
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Metropool
Hengelo
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekodroom
Hasselt
21:00
N9
Eeklo
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
O.J.C. Nirwana
Lierop
OCCII
Amsterdam
21:00
OJC Comeet
Someren
19:00
OT301
Amsterdam
20:00
P3
Purmerend
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Pacific Parc
Amsterdam
20:30
Para
Breda
22:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Patronaat
Haarlem
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:15
Podium onder de toren
Grootschermer
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Spant!
Bussum
Spiegeltheater
Middelburg
20:30
Starsound Studio
Utrecht
21:00
Taverne
Bergen
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Trix
Antwerpen
21:30
Vestzaktheater Biggelmee
Alblasserdam
20:00
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Winston
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
zaterdag 28 maart 2015
20:30
Within Temptation
De Oosterpoort, Groningen
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
De Reggehof, Goor
20:30
Time Bandits
De Stolp Partycentrum, Sneek
20:00
Thijs Kemperink - Gas d'r op
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Seppe Torremans / Thomas Smith / Soe Nsuki / Joost van Hyfte
Diligentia, Den Haag
23:00
Giorgio Gigli / Lucy / Speedy J
Doornroosje, Nijmegen
14:15
Ondergrond Verbond
Duycker, Hoofddorp
Delain + support
Dynamo, Eindhoven
20:00
Smutfish Trouble Tour (filmconcert)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Pergolesi's Stabat Mater
Edesche Concertzaal, Ede
22:00
we all love 80's & 90's
Effenaar, Eindhoven
20:30
Joe madman & The Sidewalkers
EKKO, Utrecht
20:00
Ensor
Eureka, Zwolle
In Gesprek Met Mijn Moordenaar
galerie Windkracht 13, Den Helder
20:30
Made in Belgium met o.a. The Sore Losers, Bed Rugs, Fixkes ++
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
RGB festival
Gebr. De Nobel, Leiden
23:00
Singlefeestje
Hedon, Zwolle
Sven Hammond
Hedon, Zwolle
20:00
Gotcha!
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Eric Koller - blijft thuis!
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Oeloek - Prille Roest
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Popkoor On Cue Ft Billboard
Iduna, Drachten
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Jan van Besouw, Goirle
21:00
Afterpartees
JVC De Schuit, Katwijk
Daniël Arends - Carte Blanche
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Herder
Kiehool, Burgum
19:00
Barracuda / Ellements / Radiovox / Snow Control / Spank / Spijcker / T
Koloszaal, Raamsdonksveer
20:30
Lach het weg
Koningshof, Maassluis
20:00
Acda en de Munnik - Afscheidsconcert
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Matt The Electrician
Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
21:45
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
The Midnight Ghost Train
Little Devil, Tilburg
Oscar & The Wolf
Lotto Arena, Antwerpen
De Kift
Mahogany Hall, Edam
Stef Classens
Manifesto, Hoorn
Racoon
Martiniplaza, Groningen
20:00
Jetty Mathurin - #LOL
MC Theater, Amsterdam
20:30
Droog Brood - Kissy Kissy
Meervaart, Amsterdam
20:15
Sara Kroos | Van Jewelste
Meervaart, Amsterdam
20:00
Logic
Melkweg, Amsterdam
20:00
Alexander Marcus
Melkweg, Amsterdam
Danko Jones
Metropool, Hengelo
20:15
Frank Boeijen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Ruben Hein
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Raketkanon
Muziekodroom, Hasselt
21:00
Goes & De Gasten (BE) / Fernant Zeste, Rianto Delrue, Bruno Deneckere
N9, Eeklo
20:00
Recession Youth [ep-presentatie]
Nieuwe Nor, Heerlen
Claw Boys Claw
O.J.C. Nirwana, Lierop
King Champion Sounds
OCCII, Amsterdam
21:00
The Bruceband
OJC Comeet, Someren
19:00
Subbacultcha Forever
OT301, Amsterdam
20:00
The Cool Quest
P3, Purmerend
20:30
Swinder
Paard, Den Haag
20:30
Woof Woof Ridicule
Paard, Den Haag
20:00
JJ Grey & Mofro
Paard, Den Haag
20:00
10 jaar Pacific Parc - dag 1
Pacific Parc, Amsterdam
20:30
Sexton Creeps
Para, Breda
22:30
Formation
Paradiso, Amsterdam
Memphis Maniacs
Paradiso, Amsterdam
20:00
Harry Sacksioni
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Marike Jager
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Trentemoller
Patronaat, Haarlem
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Gallowstreet
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:15
Cameretten
Podium onder de toren, Grootschermer
20:00
De Anitaas
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Reijn en Goed - The Friendshow
Posttheater, Arnhem
20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise)
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Max van den Burg - Amok
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Scheldetheater, Terneuzen
Bløf
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Spant!, Bussum
Comedy Kitchen - Fresh Meat
Spiegeltheater, Middelburg
20:30
Day Out feestband
Starsound Studio, Utrecht
21:00
Audio Adam
Taverne, Bergen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
3J'S
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Intgeniep - Op en haar
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2
Theater Dakota, Den Haag
Joris Linssen & caramba
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Maarten Ebbers / Nina de la Croix - Meer hebben we niet nodig
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
Jan Rot / Job Hubatka / Pearl Jozefzoon / Tango Extremo
Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater Sneek, Sneek
20:15
Marc de Hond - Scherven brengen geluk
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Raul Midón
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Chuck Ragan
Trix, Antwerpen
21:30
Sealed XL
Vestzaktheater Biggelmee, Alblasserdam
20:00
Pieter Jouke - Tot nu toe
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
20:00
Orphax / Sindre Bjerga
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:30
Ntjam Rosie
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Gingerpig
Willemeen, Arnhem
20:00
Miss Montreal
Wilminktheater, Enschede
20:00
mantra machine / Nauseahtake / The Fur / Yama
Winston, Amsterdam
Golden Earring
Zaantheater, Zaandam