Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:30
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
15:00
Roepaen
Ottersum
Rotown
Rotterdam
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
14:30
So What!
Gouda
18:30
Spirit of 66
Verviers
14:30
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
18:00
Taverne
Bergen
20:00
The Jack
Eindhoven
16:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
16:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
van Beresteyn
Veendam
21:30
Vera
Groningen
20:00
Backstage
Nijmegen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
Trix
Antwerpen
19:30
013
Tilburg
20:00
ACU
Utrecht
20:00
Brebl
Nijmegen
21:00
Cafe Camelot
Nijmegen
21:00
CultuurCafé
Nijmegen
20:30
dB's
Utrecht
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
De Helling
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Markant Uden
Uden
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Muziekodroom
Hasselt
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:15
Theater PePijn
Den Haag
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Vooruit
Gent
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
21:30
BIRD
Rotterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
De Duif
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
22:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Musis
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Porgy en Bess
Terneuzen
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
Torpedo Theater
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
20:00
Vooruit
Gent
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
zondag 26 oktober 2014
21:30
Wayne Hussey
Patronaat, Haarlem
Chef'Special (Laatste clubshow 2014!)
Patronaat, Haarlem
15:00
Walt Wilkins & the Mystiqueros
Roepaen, Ottersum
Michael Prins (locatie: Paradijskerk)
Rotown, Rotterdam
20:00
Koninklijke Harmonie
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
14:30
Mark Lotterman / Nancy Brick / Sommerhus
So What!, Gouda
18:30
Steve Rothery
Spirit of 66, Verviers
14:30
Trijntje Oosterhuis - Acoustic Sunday Sessions
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
18:00
Tex-a-Go
Taverne, Bergen
20:00
Transport League
The Jack, Eindhoven
16:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
16:30
Frederic & de Katoenvelden
Theater PePijn, Den Haag
20:30
In Gesprek Met Mijn Moordenaar
van Beresteyn, Veendam
21:30
Meridian Brothers
Vera, Groningen
maandag 27 oktober 2014
20:00
Transport League
Backstage, Nijmegen
20:30
Henderson, Berlin & Chambers HBC The Super Trio
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Bart Oostindie / Jo Didderen / Jérôme Cardynaals
Cafe D’n Ingel, Thorn
20:15
Stef Bos
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
DeLaMar, Amsterdam
Damien Rice
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Blackberry Smoke
Melkweg, Amsterdam
21:00
Kishi Bashi
Paradiso, Amsterdam
St. Vincent
Trix, Antwerpen
dinsdag 28 oktober 2014
19:30
Rockacademie Performing Night
013, Tilburg
20:00
Dirge
ACU, Utrecht
20:00
The Howlin' Brothers
Brebl, Nijmegen
21:00
Big Moose / Brian Smith
Cafe Camelot, Nijmegen
21:00
The Cool Quest
CultuurCafé, Nijmegen
20:30
Harlan T Bobo & The Chimps
dB's, Utrecht
20:00
Delbert Bernabela & Naomi Tamura
De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Etno Saraj
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
We Are Scientists
De Helling, Utrecht
20:15
Stef Bos
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Sticky Fingers
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Perfect Pussy
EKKO, Utrecht
20:00
‘JAN LIVE’ theatertour
Flint, Amersfoort
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Marco Borsato
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Maarten Ebbers - Laat mij maar voorop
Markant Uden, Uden
19:30
Groundation
Melkweg, Amsterdam
20:00
Sticky Fingers (Aus)
Merleyn, Nijmegen
20:00
The Hoax
Muziekodroom, Hasselt
22:00
Kill It Kid
Paradiso, Amsterdam
The War On Drugs
Paradiso, Amsterdam
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
Theater de Stoep, Spijkenisse
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:15
Cameretten
Theater PePijn, Den Haag
Morrissey
TivoliVredenburg, Utrecht
Dan Croll
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Mogwai
Vooruit, Gent
20:15
Ellen Dikker - Groene Vingers (preview)
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
woensdag 29 oktober 2014
21:30
DuvelVibes Sessions ft. VDRSH
BIRD, Rotterdam
20:00
Lorrainville
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Bigelf ft Mike Portnoy & John Wesley (Porcupine Tree) + supports Jolly
Boerderij, Zoetermeer
20:00
The Dead Brothers
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Dinerconcert met Daniel van Pieckartz
De Badcuyp, Amsterdam
Dotan
De Duif, Amsterdam
20:15
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Ibrahim Maalouf
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
Deventer Schouwburg, Deventer
22:00
The Amazing Snakeheads
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Sticky Fingers (Aus)
EKKO, Utrecht
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Marco Borsato
Kursaal Oostende, Oostende
20:30
Deng boy l Familietrekjes (2e seizoen)
Meervaart, Amsterdam
20:15
Papon in concert l Papon
Meervaart, Amsterdam
Living Colour
Melkweg, Amsterdam
19:00
Peaking Lights / Xeno And Oaklander
Melkweg, Amsterdam
20:15
NUHR - Back to basic
Musis, Arnhem
20:00
Rick de Leeuw
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Level 42
Paradiso, Amsterdam
20:00
Kraftklub
Paradiso, Amsterdam
20:30
Eric Koller - Blijft thuis
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Sam Baker
Porgy en Bess, Terneuzen
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling)
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Roger McGuinn
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:30
Happy Camper
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Ntjam Rosie - The One
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Improcabaret
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:00
Klaas van der Eerden - Sixpack (the best of Klaas)
Theater de Spiegel, Zwolle
The Pretty Things
Theater De Veste, Delft
20:30
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Comedy Cloud
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Maceo Parker
TivoliVredenburg, Utrecht
Mogwai
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Joep Pelt
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Ivo Bernard
Torpedo Theater, Amsterdam
21:00
We Are Scientists + The Medics
Vera, Groningen
20:00
Magnus
Vooruit, Gent
20:00
Thijs Kemperink - Gas d'r op
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk