Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Abe Lenstra Stadion
Heerenveen
19:30
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Luxor Live
Arnhem
20:00
Duycker
Hoofddorp
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Ethias Arena
Hasselt
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
SuperMarkt
Den Haag
20:00
So What!
Gouda
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Popcentrale
Dordrecht
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Club Vibes
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Artishock
Soest
20:00
Nijdrop
Opwijk
20:00
Prinsenhof
Best
20:00
Theater Carrousel
Ommen
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
O.J.C. De Trucker
Pijnacker
20:00
Netwerk
Aalst
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
TivoliVredenburg
Utrecht
Hoftheater
Raalte
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Theater in de Steeg
Den Haag
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Iduna
Drachten
20:15
Theater Sneek
Sneek
Rotown
Rotterdam
20:30
Mezz
Breda
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Boerderij
Zoetermeer
Vera
Groningen
Roepaen
Ottersum
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Mezz
Breda
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
RASA
Utrecht
20:30
NAXT Stage
Almelo
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Koningshof
Maassluis
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
De Speeldoos
Vught
Simplon
Groningen
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
Vorstin
Hilversum
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
21:00
Victorie
Alkmaar
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
Gigant
Apeldoorn
21:30
Patronaat
Haarlem
21:30
De Hofnar
Aalten
21:30
V11
Rotterdam
21:30
De Zwerver
Oostende
21:45
Paradiso
Amsterdam
22:00
Little Devil
Tilburg
22:00
Xinix
Nieuwendijk
22:00
J.C. Elektra
Sliedrecht
23:00
Doornroosje
Nijmegen
vrijdag 24 oktober 2014
19:30
CCR Coverband / Happy Brothers / Livin' Blues / Massada / The Blues B
Abe Lenstra Stadion, Heerenveen
19:30
Guitar Dinner Special met Wim den Herder & Franco Morone
De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Steve Rothery (Marillion)
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Oscar & The Wolf
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Gers Pardoel
Luxor Live, Arnhem
20:00
De Dijk
Duycker, Hoofddorp
Alain Clark
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Gabriel Rios
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Marco Borsato
Ethias Arena, Hasselt
Gregory Alan Isakov
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Tomatito
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Moss
Paard, Den Haag
20:00
KingFisher Sky
Paard, Den Haag
20:00
Hadewych Minis
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Oy + Leaf House
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Schizoid Lloyd
Patronaat, Haarlem
20:00
Stevie Ann
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Roger McGuinn
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
The Bony King of Nowhere + Sväva
Podium Asteriks, Leeuwarden
Monomyth
SuperMarkt, Den Haag
20:00
Cornered / New Morality
So What!, Gouda
20:00
Vrouwen willen maar 1 ding
Theater de Mythe, Goes
20:00
Magnus
Effenaar, Eindhoven
20:00
Ashton Brothers - Treasures
Chassé Theater, Breda
20:00
Vincent Bijlo - Enkeltje Mars
Flint, Amersfoort
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Posttheater, Arnhem
20:00
Disturbance
Popcentrale, Dordrecht
20:00
Hitmachine
Duycker, Hoofddorp
20:00
Ken&Mary / Neon Rainbows / Otis
Club Vibes, Rotterdam
20:00
Droog Brood - Toppers in de mist
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Elle Bandita (NL) + (support) Heller
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Ntjam Rosie - The One
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
eOverload
Artishock, Soest
20:00
Free the Robots
Nijdrop, Opwijk
20:00
Thijs Kemperink - Gas d'r op
Prinsenhof, Best
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Theater Carrousel, Ommen
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Disaster Crew
O.J.C. De Trucker, Pijnacker
20:00
Hailu Mergia with Tony Buck & Mike Majkowski / Jerusalem In My Heart
Netwerk, Aalst
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Goudse Schouwburg, Gouda
Di-rect
TivoliVredenburg, Utrecht
Douwe Bob / Michael Prins
Hoftheater, Raalte
20:15
Eefje De Visser
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
American Aquarium
Theater in de Steeg, Den Haag
Thomas Azier
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Lean On Me - The Songs of Bill Withers
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Najib Amhali - I Am Hali
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Cameretten Finalistentournee
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Stef Bos - Mooie waanzinnige wereld
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Nits - NITS?
Iduna, Drachten
20:15
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling)
Theater Sneek, Sneek
Tangarine (locatie: LantarenVenster)
Rotown, Rotterdam
20:30
Wouter Hamel
Mezz, Breda
Navarone
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Antimatter
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Lisa Stansfield
Boerderij, Zoetermeer
Delain + Autumn
Vera, Groningen
Chuck Prophet
Roepaen, Ottersum
20:30
Gare Du Nord
Groene Engel, Oss
20:30
Chef'Special
Doornroosje, Nijmegen
20:30
The Hoax
Metropool, Hengelo
20:30
Bells of Youth
Effenaar, Eindhoven
20:30
De Kift
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Bradley's Circus
Mezz, Breda
20:30
Lucky Fonz III - Neuroze, geur en maneschijn
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Caravana Rabequeiros de Pernambuco en Renata Rosa
RASA, Utrecht
20:30
Circle II Circle
NAXT Stage, Almelo
20:30
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Koningshof, Maassluis
20:30
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Eva Crutzen - Bankzitten
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Thijs van Domburg - De Wraak van de Koolmees
De Meerpaal, Dronten
20:30
Eric Koller - blijft thuis!
De Speeldoos, Vught
Vreid
Simplon, Groningen
21:00
Jethro Tull's Martin Barre & band
De Bosuil, Weert
21:00
Chi Coltrane
Vorstin, Hilversum
21:00
Blender + De Deeldeliers
De Peppel, Zeist
21:00
Strand Of Oaks
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Dr. Hirschfeld / Xarah von den Vielenregen
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Wayne Hussey
Nieuwe Nor, Heerlen
21:00
Kraak & Smaak
Victorie, Alkmaar
21:00
The Cool Quest Albumrelease
Hedon, Zwolle
21:00
Band Of Glory
Hedon, Zwolle
The Pretty Things
Gigant, Apeldoorn
21:30
Aestrid
Patronaat, Haarlem
21:30
Natural Science
De Hofnar, Aalten
21:30
The Wrong Kid Died
V11, Rotterdam
21:30
In The Picture
De Zwerver, Oostende
21:45
Womans Hour
Paradiso, Amsterdam
22:00
Barb Wire Dolls
Little Devil, Tilburg
22:00
Allez Mama
Xinix, Nieuwendijk
22:00
Joe madman & The Sidewalkers
J.C. Elektra, Sliedrecht
23:00
Musclefarm
Doornroosje, Nijmegen