Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Theater De NWE Vorst
Tilburg
Groene Engel
Oss
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Atak
Enschede
20:30
RASA
Utrecht
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:30
De Kelder
Amersfoort
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Remonstrantse Kerk Alkmaar
Alkmaar
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:45
NiXenMeer
Enschede
21:00
Vera
Groningen
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
dB's
Utrecht
Manifesto
Hoorn
21:00
Corneel
Lelystad
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Podium 't Beest
Goes
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
21:00
NAXT Stage
Almelo
De Spot
Middelburg
21:30
Rotown
Rotterdam
21:30
Patronaat
Haarlem
21:30
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:30
De Zwerver
Oostende
22:00
Doornroosje
Nijmegen
Xinix
Nieuwendijk
22:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
22:00
P3
Purmerend
22:00
Hedon
Zwolle
22:00
The Holy Cow
Schijndel
22:00
De Badcuyp
Amsterdam
22:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
23:00
Hedon
Zwolle
Diligentia
Den Haag
07:00
Tolhuistuin
Amsterdam
13:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Boerderij
Zoetermeer
15:00
Iduna
Drachten
15:00
Orpheus
Apeldoorn
Rietveld Theater
Delft
15:30
De Harmonie
Edam
15:30
De Bosuil
Weert
16:00
RASA
Utrecht
16:00
Concerto
Amsterdam
16:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
16:15
Gigant
Apeldoorn
16:30
Mezz
Breda
17:00
De Fles
Spijkenisse
18:00
dB's
Utrecht
Taverne
Bergen
18:30
Brooklyn Live - Living room concerts
Breukelen
18:30
PopEi
Eindhoven
Martiniplaza
Groningen
Paradiso
Amsterdam
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
RAI Theater
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
013
Tilburg
Paard
Den Haag
20:00
Groene Engel
Oss
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Theater Kleintje Kunst
Hilversum
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Atak
Enschede
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
013
Tilburg
20:30
Meervaart
Amsterdam
21:00
Gigant
Apeldoorn
013
Tilburg
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Hofman
Utrecht
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Tolhuistuin
Amsterdam
zaterdag 18 oktober 2014
20:15
MAAR ONDERTUSSEN
Flint, Amersfoort
20:15
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Voice Male - Big Bang
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Mathilde Santing Band
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Roger McGuinn
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Eefje De Visser
Theater De NWE Vorst, Tilburg
Tim Akkerman
Groene Engel, Oss
20:30
Camera
EKKO, Utrecht
20:30
The Aggrolites
Atak, Enschede
20:30
Aziza Brahim
RASA, Utrecht
20:30
Vrouwen willen maar 1 ding
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Het Trefpunt, Warmond
20:30
Brother & Bones + Aestrid
De Kelder, Amersfoort
20:30
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Jef Neve
Remonstrantse Kerk Alkmaar, Alkmaar
20:30
Eva Crutzen - Bankzitten
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Nits - NITS?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Rick de Leeuw
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:45
Phil Bee's Freedom
NiXenMeer, Enschede
21:00
Hallo Venray + Orange Glow
Vera, Groningen
21:00
Tangarine
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
Henrik Freischlader
Metropool, Hengelo
21:00
Omnia
De Peppel, Zeist
21:00
Mischief / The Spunyboys
dB's, Utrecht
Navarone
Manifesto, Hoorn
21:00
Moss
Corneel, Lelystad
21:00
ZENO - A Tribute to TOTO
Het Bolwerk, Sneek
21:00
The Hard Way
Podium 't Beest, Goes
21:00
Rayen Panday - Vrijspraak
Podium Mozaiek, Amsterdam
21:00
Def P / Diggy Dex / Harde Bazen/ H.i.V
NAXT Stage, Almelo
Typhoon
De Spot, Middelburg
21:30
The Sedan Vault
Rotown, Rotterdam
21:30
heavyball
Patronaat, Haarlem
21:30
Geppetto & The Whales
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:30
Gglory
De Zwerver, Oostende
22:00
Paus
Doornroosje, Nijmegen
Judy Blank
Xinix, Nieuwendijk
22:00
The Mad Trist
SplotsZ, Roelofarendsveen
22:00
The Dirty Daddies & We All Love 80's 90's 00's
P3, Purmerend
22:00
RAWdefinition - Hardstyle
Hedon, Zwolle
22:00
LEFT
The Holy Cow, Schijndel
22:00
Amsterdam Soul Club
De Badcuyp, Amsterdam
22:15
Youp van 't Hek - Wat is de vraag?
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
23:00
Flirt!
Hedon, Zwolle
zondag 19 oktober 2014
Hadewych Minis
Diligentia, Den Haag
07:00
Anil Aras / Beesmunt Soundsystem / Djebali / Dungeon Meat / Ferro / Gu
Tolhuistuin, Amsterdam
13:00
Mattanja Joy Bradley - Huiskamerconcert
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Paus
Boerderij, Zoetermeer
15:00
Taake + Supports
Iduna, Drachten
15:00
Michael Varekamp / Ntjam Rosie
Orpheus, Apeldoorn
Tim Knol
Rietveld Theater, Delft
15:30
Lemon (NL)
De Harmonie, Edam
15:30
Bluesrock Afternoon Met o.a. Rusty Roots + Joost de Lange Rock/Blues E
De Bosuil, Weert
16:00
숨[su:m]
RASA, Utrecht
16:00
Joep van Leeuwen
Concerto, Amsterdam
16:00
Rogier Pelgrim - Huiskamerconcert
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
16:15
Heavyball
Gigant, Apeldoorn
16:30
Emil Landman
Mezz, Breda
17:00
Back in Town
De Fles, Spijkenisse
18:00
Obscure Sphinx
dB's, Utrecht
The Cool Quest
Taverne, Bergen
18:30
Yori Swart
Brooklyn Live - Living room concerts, Breukelen
18:30
Top 2000 try-out
PopEi, Eindhoven
K3
Martiniplaza, Groningen
Di-rect
Paradiso, Amsterdam
20:00
Marco Borsato
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Jimmy Carr - Gagging Order
RAI Theater, Amsterdam
20:00
Anastacia
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Robert Cray / The Robert Cray Band
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jim Breuer
013, Tilburg
Lee Fields & The Expressions
Paard, Den Haag
20:00
The Sirens
Groene Engel, Oss
20:00
Chi Coltrane
Schouwburg Venray, Venray
20:00
The Aggrolites
P60, Amstelveen
20:00
Frederic & de Katoenvelden
Theater Kleintje Kunst, Hilversum
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Marco Borsato
Atak, Enschede
20:00
Sunday Night Jazz
De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Denise Jannah - Ella!
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Theater Concordia, Haastrecht
20:15
Jan Akkerman
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
The Medicine Show Presents Frédérique Spigt
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Maybeshewill
013, Tilburg
20:30
Eric Koller - blijft thuis!
Meervaart, Amsterdam
21:00
Mary Gauthier
Gigant, Apeldoorn
maandag 20 oktober 2014
In Flames
013, Tilburg
20:00
Orquesta Buena Vista Social Club
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Anastacia
Paradiso, Amsterdam
20:00
Maybeshewill
Patronaat, Haarlem
20:00
‘JAN LIVE’ theatertour
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Hanzel und Gretyl
Little Devil, Tilburg
20:00
Fixkes
Het Depot, Leuven
20:00
Utrecht English Comedy Night
Hofman, Utrecht
20:00
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Om Maarten
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
José James
TivoliVredenburg, Utrecht
Kaiser Chiefs
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
The Neighbourhood
Tolhuistuin, Amsterdam