Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:30
De Badcuyp
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Portugese Synagoge
Amsterdam
20:00
Concerto
Amsterdam
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Oerkroeg Schiller
Aalten
20:00
Little Devil
Tilburg
22:30
Ernesto's
Sittard
Poppodium Volt
Sittard
19:30
(Restaurant) Proef
Scheveningen
Baroeg
Rotterdam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Q-bus
Leiden
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
17:00
Charlie Rockets
Brugge
21:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
20:30
Mirliton Theater
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
22:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Cafe Filet
Tessenderlo
19:30
(Restaurant) Proef
Scheveningen
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
Artis
Amsterdam
16:00
dB's
Utrecht
18:00
Little Devil
Tilburg
15:00
Baroeg
Rotterdam
15:30
Mezz
Breda
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
15:00
De Badcuyp
Amsterdam
15:00
De Badcuyp
Amsterdam
Vondelpark
Amsterdam
21:00
P60
Amstelveen
16:00
Waagplein
Alkmaar
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Rotown
Rotterdam
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
22:00
Hofman
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Little Devil
Tilburg
22:00
Patronaat
Haarlem
19:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
22:45
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
21:00
De Kelder
Amersfoort
20:30
Victorie
Alkmaar
21:00
De Hofnar
Aalten
20:30
Boerderij
Zoetermeer
22:00
Café J&A
Winsum
18:00
Ernesto's
Sittard
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Patronaat
Haarlem
20:00
Cafe Stiels
Haarlem
20:30
Simplon
Groningen
21:30
Plein 4
Eindhoven
20:15
Mezz
Breda
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
MC Theater
Amsterdam
20:30
De Nieuwe Anita
Amsterdam
20:30
Op Zeezand
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
23:00
Victorie
Alkmaar
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
22:00
Timboektoe
Velsen-Noord
20:30
Cafe Averechts
Utrecht
De Helling
Utrecht
Poppodium Volt
Sittard
18:00
Ernesto's
Sittard
19:30
(Restaurant) Proef
Scheveningen
21:00
S.U.R.
Rotterdam
Baroeg
Rotterdam
20:00
Efteling
Kaatsheuvel
Metropool
Hengelo
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
21:30
Patronaat
Haarlem
21:00
Vera
Groningen
20:00
Effenaar
Eindhoven
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
16:00
545
Ede
22:00
Bibelot
Dordrecht
19:00
Bibelot
Dordrecht
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Artis
Amsterdam
18:00
Melkweg
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
donderdag 21 augustus 2014
21:30
Raski & Filomena
De Badcuyp, Amsterdam
21:00
The Vagary
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Zapp 4 met Bart de Kater
Portugese Synagoge, Amsterdam
20:00
Tangarine
Concerto, Amsterdam
20:00
Dinerconcert met Saskia Laroo & Warren Byrd
De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Doghouse Rose
Oerkroeg Schiller, Aalten
vrijdag 22 augustus 2014
20:00
Sisters Of Suffocation + E.S.I + Illucinoma
Little Devil, Tilburg
22:30
LIVE: Mandy's Bitches
Ernesto's, Sittard
Therapy?
Poppodium Volt, Sittard
19:30
'Slim' Robin van Roon / Dave Chavez
(Restaurant) Proef, Scheveningen
Zebrahead
Baroeg, Rotterdam
23:00
Drift @ Oddstream: Eric Cloutier
Doornroosje, Nijmegen
21:00
White Cowbell Oklahoma
Q-bus, Leiden
21:00
Nick Waterhouse
Burgerweeshuis, Deventer
17:00
Doghouse Rose
Charlie Rockets, Brugge
21:00
Spijkers
De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Day Out coverband
CC Muziekcafé, Amsterdam
zaterdag 23 augustus 2014
20:30
Comedyhuis warmt op deel II
Mirliton Theater, Utrecht
20:30
True Citizen
EKKO, Utrecht
20:00
The Apemen
dB's, Utrecht
22:00
Rob Orlemans & Half Past Midnight
Little Devil, Tilburg
20:00
Doghouse Rose
Cafe Filet, Tessenderlo
19:30
Dutch Bacon Brothers
(Restaurant) Proef, Scheveningen
Blaudzun
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
Specs Hildebrand
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
23:00
ALL TIMES PARTY
Burgerweeshuis, Deventer
ZOOmeravond: Eefje De Visser
Artis, Amsterdam
zondag 24 augustus 2014
16:00
Frank Fairfield
dB's, Utrecht
18:00
Evergreen Terrace
Little Devil, Tilburg
15:00
Inquisition
Baroeg, Rotterdam
15:30
Renton Jules
Mezz, Breda
16:15
Funeral Suits
Gigant, Apeldoorn
20:00
Black Milk
Paradiso, Amsterdam
20:00
Sunday Night Jazz met Jamie Peet & Friends
De Badcuyp, Amsterdam
16:00
Joe madman & The Sidewalkers
Concerto, Amsterdam
15:00
Weaah
De Badcuyp, Amsterdam
15:00
Ussu "N Djaj & New Balansa
De Badcuyp, Amsterdam
Acda en de Munnik
Vondelpark, Amsterdam
21:00
100% ZEN: Jah9
P60, Amstelveen
16:00
Waagplein Live - Hard to Handle
Waagplein, Alkmaar
maandag 25 augustus 2014
21:00
The Orwells
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
The Ghost of a Saber Tooth Tiger
Tolhuistuin, Amsterdam
Thee Oh Sees
Melkweg, Amsterdam
dinsdag 26 augustus 2014
Lucius
Rotown, Rotterdam
20:00
Dinerconcert: Nadia Basurto
De Badcuyp, Amsterdam
woensdag 27 augustus 2014
20:00
Dinerconcert met Wim den Herder & Friends
De Badcuyp, Amsterdam
donderdag 28 augustus 2014
22:00
Long Conversations
Hofman, Utrecht
20:00
Jack Oblivian
dB's, Utrecht
Papa Roach
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Noctum (SWE) + Dead Lord (SWE)
Little Devil, Tilburg
22:00
Bad Rabbits (USA)
Patronaat, Haarlem
19:00
Jamie Cullum
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
Blaudzun
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
22:45
Zomerconcert: Leeways
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Paul de Munnik - Tribute to Neil Diamond
Paradiso, Amsterdam
20:00
Masked Intruder / The murderburgers
Winston, Amsterdam
20:00
Dinerconcert met Timothy Banchet Trio
De Badcuyp, Amsterdam
21:00
Eveline Vroonland
De Kelder, Amersfoort
20:30
Biohazard
Victorie, Alkmaar
21:00
SOLD
De Hofnar, Aalten
vrijdag 29 augustus 2014
20:30
Koritni + support Daybroke
Boerderij, Zoetermeer
22:00
De Anouk Coverband / Mr. Knowhow
Café J&A, Winsum
18:00
LIVE: Feria Santa Rosa (Mo'Jones & Skinnie)
Ernesto's, Sittard
23:00
DJ Danjah
Doornroosje, Nijmegen
Kamelot
Patronaat, Haarlem
20:00
Daimy Lotus / Someday
Cafe Stiels, Haarlem
20:30
Dictated Album Release Show + Visionary 666 + Beyond Reproach
Simplon, Groningen
21:30
Saxofonist IJsbrand / Thijs Marquez
Plein 4, Eindhoven
20:15
Thrashbangers Night: Lennard + ScrXtch + Remind Them + Bivak En De Mut
Mezz, Breda
21:00
King of the World
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
Alumna / Floris Bates and the Rented Friends / velvvet
MC Theater, Amsterdam
20:30
Naked Wolf / Plan Kruutntoone
De Nieuwe Anita, Amsterdam
20:30
Pavadita Tango Quartet / Santiago Cimadevilla
Op Zeezand, Amsterdam
20:00
East Cameron Folkcore!
Winston, Amsterdam
20:00
Jackal / Picture / Skreamer
P60, Amstelveen
23:00
Roquefort / Snelle Jelle
Victorie, Alkmaar
Kwartfinale Grote Prijs - bands
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
zaterdag 30 augustus 2014
22:00
Jungle By Night
Timboektoe, Velsen-Noord
20:30
Comedyhuis warmt op deel III
Cafe Averechts, Utrecht
Gyptian
De Helling, Utrecht
De Jeugd Van Tegenwoordig
Poppodium Volt, Sittard
18:00
LIVE: Feria Santa Rosa (Trio Da Musica)
Ernesto's, Sittard
19:30
Dutch Bacon Brothers
(Restaurant) Proef, Scheveningen
21:00
Mother's Finest
S.U.R., Rotterdam
Biohazard
Baroeg, Rotterdam
20:00
Efteling Negen Pleinen Festijn 2014: 3J's
Efteling, Kaatsheuvel
Kwartfinale Grote Prijs - singersongwriter
Metropool, Hengelo
22:00
Dada`s Troost
Muziekcafé Helmond, Helmond
21:30
Rusty Roots (B)
Patronaat, Haarlem
21:00
Stream of Passion + My Propane
Vera, Groningen
20:00
SAW met o.a. Distance
Effenaar, Eindhoven
Blaudzun
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
16:00
Blackstroke / Claus / Crazy/Daisy / Deadcell / Despicable heroes / Dia
545, Ede
22:00
The Flexican & MC Sef
Bibelot, Dordrecht
19:00
Zwaardtijd
Bibelot, Dordrecht
23:00
Hitsig
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Reggie Watts
Boom Chicago, Amsterdam
20:00
ZOOmeravond: Jacqueline Govaert
Artis, Amsterdam
18:00
Sena Performers POPnl Award
Melkweg, Amsterdam
16:00
The Vagary
Concerto, Amsterdam