Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Meerpaal
Dronten
21:00
N9
Eeklo
The Rambler
Eindhoven
14:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
18:00
De Reünie
Geleen
21:00
J.C. De Bunker
Gemert
23:30
Vera
Groningen
23:30
Vera
Groningen
21:00
Vera
Groningen
20:30
Vera
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Spieghel
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Podium onder de toren
Grootschermer
21:00
Patronaat
Haarlem
Ethias Arena
Hasselt
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Lantaarn
Hellendoorn
Metropool
Hengelo
22:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Duycker
Hoofddorp
22:30
Blok 10
Horst
19:30
The Rock Temple
Kerkrade
20:00
In The Woods
Lage Vuursche
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
'T Archief
Leuven
21:00
Café Torenzicht
Lienden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Xinix
Nieuwendijk
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Zwerver
Oostende
20:00
De Pompstee
Roden
21:30
Rotown
Rotterdam
21:00
Dizzy
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
De Doelen
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Casino
Sint-Niklaas
22:00
Ernesto's
Sittard
22:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Het Bolwerk
Sneek
22:00
De Fles
Spijkenisse
21:00
Café 't Keerpunt
Spijkerboor
20:30
Twentietoe
Tiel
21:30
Little Devil
Tilburg
19:00
De Plashoeve
Vinkeveen
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
De Bosuil
Weert
20:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
P60
Amstelveen
23:00
MC Theater
Amsterdam
23:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
16:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Vk*
Brussel
21:00
Azotod
De Meern
22:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Patronaat
Haarlem
Metropool
Hengelo
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
14:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
Zaal Dijk
Lemele
14:30
Cellebroederskapel
Maastricht
22:00
Doornroosje
Nijmegen
19:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
P3
Purmerend
20:00
BIRD
Rotterdam
16:00
Dizzy
Rotterdam
15:30
BIRD
Rotterdam
20:00
O.J.C. Walhalla
Sevenum
22:00
Ernesto's
Sittard
17:00
De Fles
Spijkenisse
013
Tilburg
18:00
Little Devil
Tilburg
013
Tilburg
20:00
De Pul
Uden
22:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
22:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
Tivoli
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
14:00
Hofman
Utrecht
13:15
Theater 1892
Zoetermeer
21:00
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
zaterdag 19 april 2014
20:00
Marco Borsato
De Meerpaal, Dronten
21:00
Keith & Tex
N9, Eeklo
Andy Frasco & The UN Band (USA) - (Party Blues)
The Rambler, Eindhoven
14:15
Hayo Boerema
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Ilse DeLange
Muziekcentrum Enschede, Enschede
18:00
32 Ohm / Model Depose / Portrait / Roza Parks / Sugarcane
De Reünie, Geleen
21:00
Crashinasecond
J.C. De Bunker, Gemert
23:30
PGTA Afterparty + Orange Skyline DJ-set + POPGroningen DJ-team
Vera, Groningen
23:30
Harm's Fork
Vera, Groningen
21:00
The Rising Sun
Vera, Groningen
20:30
POPgroningen Talent Award Finale
Vera, Groningen
20:30
Kraantje Pappie
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Lemon (NL)
De Spieghel, Groningen
Kaiser Chiefs
De Oosterpoort, Groningen
20:15
De gebroeders Fretz - Revolte
Podium onder de toren, Grootschermer
21:00
Cloudriders presents bassball: Rubbermade
Patronaat, Haarlem
Clouseau
Ethias Arena, Hasselt
20:30
Tim Knol
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Tim Knol
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Rabo Music Rally - Finale
De Lantaarn, Hellendoorn
Rootsriders Bob Marley
Metropool, Hengelo
22:00
Royal Six
Vorstin, Hilversum
20:00
B-Brave
Vorstin, Hilversum
20:00
Skerryvore
Duycker, Hoofddorp
22:30
Balls Of Steel / Barracuda / Black Pearl / Deaf Old People
Blok 10, Horst
19:30
Dressed to Kiss
The Rock Temple, Kerkrade
20:00
Dan Bern
In The Woods, Lage Vuursche
Douwe Bob
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
Dolf Jansen
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
The Imaginary Suitcase
'T Archief, Leuven
21:00
Crazy Daisy
Café Torenzicht, Lienden
Glennis Grace
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
traumahelikopter
Xinix, Nieuwendijk
23:00
Dave Dope / The Vizitor
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Instant Karma
De Zwerver, Oostende
20:00
In the Name of / Queen Forever / The Breezer Experience
De Pompstee, Roden
21:30
Rich Aucoin
Rotown, Rotterdam
21:00
John Engels
Dizzy, Rotterdam
20:30
Edmar Castanada Trio
LantarenVenster, Rotterdam
20:15
Karsu Dönmez
De Doelen, Rotterdam
Live From Buena Vista
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
JeBroer
De Casino, Sint-Niklaas
22:00
W.C. Brothers
Ernesto's, Sittard
22:00
Gravlund / OHFOURSIX / Pussyfoot / Stickbuzzer / Tekknaa
Poppodium Volt, Sittard
21:00
The Skatalites
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Jacco Gardner
Het Bolwerk, Sneek
22:00
Harris / Parris
De Fles, Spijkenisse
21:00
Krista Detor
Café 't Keerpunt, Spijkerboor
20:30
Blackstroke / Dirty Colours / Stranded / Synergy Protocol
Twentietoe, Tiel
21:30
Jacky Checker
Little Devil, Tilburg
19:00
Lakeside Music Club
De Plashoeve, Vinkeveen
20:00
Audio Adam / Dudettes
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Fates Warning
De Bosuil, Weert
20:30
Mathilde Santing
Dorpstheater Wormer, Wormer
20:30
U2-4-U2
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Rico & A.R.T. (CD Release)
Hedon, Zwolle
20:00
Customs
Hedon, Zwolle
20:00
3J'S
Theater de Spiegel, Zwolle
zondag 20 april 2014
20:00
Piepschuim
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
The Skatalites
P60, Amstelveen
23:00
Evian Christ
MC Theater, Amsterdam
23:00
Pelican Fly
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Mud Morganfield
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Circa Waves
Paradiso, Amsterdam
19:30
ZO! Gospel Choir
Paradiso, Amsterdam
Blood Red Shoes
Melkweg, Amsterdam
Halestorm
Melkweg, Amsterdam
16:30
Pieter Derks
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Gentleman's Dub Club Soundsystem / Mungo's Hi Fi / Radikal Guru / So
Vk*, Brussel
21:00
Handsome Poets / Rigby / Seven to Eleven
Azotod, De Meern
22:00
It All Started In The Nineties
Effenaar, Eindhoven
20:30
The Kyteman Orchestra
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Dub Trio
Patronaat, Haarlem
Novastar
Metropool, Hengelo
20:00
Willeke Alberti
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
14:00
Eggbangers Ball
Poppodium Romein, Leeuwarden
Bökkers
Zaal Dijk, Lemele
14:30
Marike Jager
Cellebroederskapel, Maastricht
22:00
Sunday Sun
Doornroosje, Nijmegen
19:00
Sleepy Sun
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Carel Kraayenhof
P3, Purmerend
20:00
Ambrose Akinmusire
BIRD, Rotterdam
16:00
John Engels
Dizzy, Rotterdam
15:30
Chloe Charles
BIRD, Rotterdam
20:00
Mary's Little Lamb
O.J.C. Walhalla, Sevenum
22:00
N-Yanggg's Pasen
Ernesto's, Sittard
17:00
Shaggy Dogs
De Fles, Spijkenisse
Douwe Bob
013, Tilburg
18:00
Finterforst / Trollfest
Little Devil, Tilburg
Douwe Bob - middagshow
013, Tilburg
20:00
FM (UK)
De Pul, Uden
22:00
Boogie Nights
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
22:00
DJ Erwin Peeters / Rob Spijker
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Customs
De Helling, Utrecht
20:00
Reiziger / The Fire Harvest
Tivoli, Utrecht
20:00
Dead Ghosts / White Mystery
dB's, Utrecht
14:00
THISSFest Roadshow
Hofman, Utrecht
13:15
Jeffry Bonnet
Theater 1892, Zoetermeer
21:00
Mister and Mississippi
Hedon, Zwolle
Herman Brood Academie
Hedon, Zwolle