PODIUMINFO CONCERTAGENDA - concerten met genre Rock

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina 1
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 23 apr
Paradox
Tilburg
Iduna
Drachten
2
16:00
dB`s
Utrecht
Patronaat
Haarlem
1
19:30
Bibelot
Dordrecht
19:30
De Flux
Zaandam
1
3
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Luxor Live
Arnhem
1
1
ma 24 apr
Melkweg
Amsterdam
2
2
20:00
Q-Factory
Amsterdam
013
Tilburg
12
4
di 25 apr
013
Tilburg
2
20:30
EKKO
Utrecht
wo 26 apr
20:00
dB`s
Utrecht
Rotown
Rotterdam
1
20:30
Lotto Arena
Antwerpen
21:00
Bibelot
Dordrecht
do 27 apr
De Pul
Uden
1
20:00
Rotown
Rotterdam
JVC De Schuit
Katwijk
Poppodium Volt
Sittard
1
vr 28 apr
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
The BOX
Hilvarenbeek
20:30
Effenaar
Eindhoven
P60
Amstelveen
2
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
De Bosuil
Weert
Burgerweeshuis
Deventer
1
21:00
Hedon
Zwolle
1
21:00
Poppodium Volt
Sittard
za 29 apr
De Spot
Middelburg
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Rotown
Rotterdam
2
013
Tilburg
1
1
De Piek
Vlissingen
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
P60
Amstelveen
ACU
Utrecht
De Pul
Uden
1
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:30
De Fles
Spijkenisse
zo 30 apr
18:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Boerderij
Zoetermeer
People's Place
Amsterdam
1
21:30
Vera
Groningen
di 02 mei
20:15
Doornroosje
Nijmegen
wo 03 mei
20:30
Maassilo
Rotterdam
do 04 mei
20:30
Vera
Groningen
vr 05 mei
21:00
Rotown
Rotterdam
23:00
Paradiso Noord (Tolhuistuin)
Amsterdam
za 06 mei
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Winston
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
21:00
Altstadt
Eindhoven
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Paradiso
Amsterdam
zo 07 mei
Maassilo
Rotterdam
4
Ziggo Dome
Amsterdam
14
2
20:00
Willem Twee concertzaal
's-Hertogenbosch
20:30
013
Tilburg
di 09 mei
Sportpaleis
Antwerpen
1
wo 10 mei
19:30
Melkweg
Amsterdam
1
2
20:00
dB`s
Utrecht
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
do 11 mei
17:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Melkweg
Amsterdam
Willemeen
Arnhem
2
20:15
De Helling
Utrecht
21:00
Hedon
Zwolle
22:00
Vera
Groningen
vr 12 mei
Fluor
Amersfoort
De Pul
Uden
19:30
Baroeg
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
7
2
20:00
dB`s
Utrecht
20:00
De Peppel
Zeist
1
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Groene Engel
Oss
Underground
Lelystad
1
20:30
P60
Amstelveen
20:30
EKKO
Utrecht
21:00
Het Bolwerk
Sneek
za 13 mei
13:00
So What!
Gouda
Melkweg
Amsterdam
4
Trix
Antwerpen
2
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Paard
Den Haag
1
20:00
O.J.C. Nirwana
Lierop
20:00
Riche
Boxmeer
20:00
De Bosuil
Weert
20:30
Podium `t Beest
Goes
20:30
Vera
Groningen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
zo 14 mei
15:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Luxor Live
Arnhem

zondag 23 april 2017

King of the World Paradox, Tilburg
Foto Ignite
Ignite Iduna, Drachten
2
16:00
Boppin the Rock presents Jake Allen + The Excellos + WiseGuyz dB`s, Utrecht
19:30
The Brew De Flux, Zaandam
1
3
Foto Textures
Textures Luxor Live, Arnhem
1
1

maandag 24 april 2017

dinsdag 25 april 2017

20:30
One Louder: Strike Anywhere / Petrol Girls EKKO, Utrecht

woensdag 26 april 2017

20:00
The Real McKenzies / The Toasters dB`s, Utrecht
20:30
Dream Theater - Images, Words & Beyond 25th Anniversary Tour Lotto Arena, Antwerpen

donderdag 27 april 2017

Bartek JVC De Schuit, Katwijk

vrijdag 28 april 2017

20:00
The Pine Box Boys The BOX, Hilvarenbeek
Foto Zebrahead
Zebrahead Burgerweeshuis, Deventer
1

zaterdag 29 april 2017

Textures De Spot, Middelburg
Hallo Venray De Piek, Vlissingen
Bartek ACU, Utrecht
21:00
Certain Animals Altstadt, Eindhoven
21:30
Black Jack De Fles, Spijkenisse

zondag 30 april 2017

Fink North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Awakening Sun Little Devil, Tilburg
Foto Fink’s Sunday Night Blues Club
Fink’s Sunday Night Blues Club People's Place, Amsterdam
1

dinsdag 02 mei 2017

woensdag 03 mei 2017

donderdag 04 mei 2017

vrijdag 05 mei 2017

zaterdag 06 mei 2017

20:00
Jeff Rosenstock (USA) / Doe (UK) Winston, Amsterdam
20:15
Tigre Blanco De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Tangarine - From Tucson With Songs De Nieuwe Kolk, Assen

zondag 07 mei 2017

20:00
Cartographer / Tides From Nebula Willem Twee concertzaal, 's-Hertogenbosch

dinsdag 09 mei 2017

Foto Depeche Mode
Depeche Mode Sportpaleis, Antwerpen
1

woensdag 10 mei 2017

20:00
The Blind Shake dB`s, Utrecht

donderdag 11 mei 2017

17:00
Chicago Mike Duycker, Hoofddorp
Foto The Real McKenzies + support
The Real McKenzies + support Willemeen, Arnhem
2

vrijdag 12 mei 2017

STAVAST Fluor, Amersfoort
19:30
Heidevolk Baroeg, Rotterdam
20:00
The John Lewis Trio dB`s, Utrecht
20:00
Vetrar Draugurinn De Peppel, Zeist
1
20:00
Spoil Engine Groene Engel, Oss
20:30
Hallo Venray EKKO, Utrecht
21:00
The Real McKenzies + Ferocious Dog Het Bolwerk, Sneek

zaterdag 13 mei 2017

13:00
Blind Justice / Grenadeers / Venhill So What!, Gouda
Foto Enter Shikari
Enter Shikari Trix, Antwerpen
2
20:00
Loud & Rising: No Turning Back + For I Am King + support Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Indian Askin O.J.C. Nirwana, Lierop
20:00
Bartek / Dead Giveaway / The Sleeper Riche, Boxmeer
20:30
Steak Number Eight Podium `t Beest, Goes
20:30
God Dethroned / The Heritance / Visionary666 Vera, Groningen

zondag 14 mei 2017

15:00
Bob Wayne Het Bolwerk, Sneek
20:00
The Brew Luxor Live, Arnhem
Pagina 1