Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
JH Wollewei
Turnhout
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Patronaat
Haarlem
Nobel
Leiden
18:30
De Pul
Uden
19:00
De Pit
Terneuzen
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Effenaar
Eindhoven
20:00
Xinix
Nieuwendijk
14:00
Baroeg
Rotterdam
Patronaat
Haarlem
013
Tilburg
Paradiso
Amsterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Paard
Den Haag
VIERNULVIER
Gent
20:00
Vooruit
Gent
20:00
Grenswerk
Venlo
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Mezz
Breda
20:00
Patronaat
Haarlem
Poppodium Cpunt
Hoofddorp
19:00
Luxor Live
Arnhem
19:00
Nobel
Leiden
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
De Pul
Uden
19:30
Groene Engel
Oss
19:30
Nobel
Leiden
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Nobel
Leiden
20:00
Reflektor
Liège
20:00
DRU Industriepark
Ulft
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
EKKO
Utrecht
20:30
Corneel
Lelystad
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Paradiso
Amsterdam
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Rotown
Rotterdam
21:15
De Bosuil
Weert
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
De Pul
Uden
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
De Azijnfabriek
Roermond
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
21:00
Podium34
Borger
21:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
14:30
Zaantheater
Zaandam
15:00
Iduna
Drachten
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Metropool Enschede
Enschede
20:30
Poppodium Volt
Sittard
18:30
Nieuwe Nor
Heerlen
Melkweg
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
Paard
Den Haag
Ziggo Dome
Amsterdam
09:30
Grenswerk
Venlo
19:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Vera
Groningen
Cacaofabriek
Helmond
Melkweg
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
20:00
Paard
Den Haag
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
21:00
V11
Rotterdam
Baroeg
Rotterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
La Madeleine
Brussel
Doornroosje
Nijmegen
DRU Industriepark
Ulft
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
De Lantaarn
Hellendoorn
Het Bolwerk
Sneek
De Oosterpoort
Groningen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
21:15
P3
Purmerend
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Pul
Uden
20:00
Paard
Den Haag
Patronaat
Haarlem
Melkweg
Amsterdam
20:45
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Paradiso
Amsterdam
P60
Amstelveen
vrijdag 29 maart 2024
19:30
Only The Poets
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Cathubodua
JH Wollewei, Turnhout
zaterdag 30 maart 2024
Interstellar Solar Fest 2024
Nobel, Leiden
19:00
Terneuzen On Fire V
De Pit, Terneuzen
20:00
Vengeance
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Feuerengel - Rammstein Tribute
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Heilland Festival
Xinix, Nieuwendijk
zondag 31 maart 2024
14:00
Fred Händl / Insurrection / Neroth / NOCX / Phlebotomized / Plusminus
Baroeg, Rotterdam
maandag 01 april 2024
woensdag 03 april 2024
20:00
Echo & The Bunnymen
Ancienne Belgique (AB), Brussel
August Burns Red / Dying Wish / Thrown
VIERNULVIER, Gent
donderdag 04 april 2024
Tusky
Mezz, Breda
vrijdag 05 april 2024
19:00
Ska-D-Lite
Nobel, Leiden
19:30
The Indien
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Joy Division: 45 years unknown pleasures
Nobel, Leiden
20:00
Ska-D-Lite
Nobel, Leiden
20:00
Bökkers
DRU Industriepark, Ulft
Echo & The Bunnymen
Paradiso, Amsterdam
21:00
Status Quotes
Het Bolwerk, Sneek
zaterdag 06 april 2024
20:00
Compact Disk Dummies
Muziekgieterij, Maastricht
20:30
Sivert Høyem
Het Zonnehuis, Amsterdam
21:00
Hallo Venray
Podium34, Borger
21:00
Tusky
ECI Cultuurfabriek, Roermond
zondag 07 april 2024
20:00
Sivert Høyem
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Electric Eel Shock
Poppodium Volt, Sittard
maandag 08 april 2024
Ash
Melkweg, Amsterdam
20:00
Nachtcassie
Cinetol, Amsterdam
dinsdag 09 april 2024
woensdag 10 april 2024
donderdag 11 april 2024
Doodswens / Marduk / Origin
Cacaofabriek, Helmond
21:00
Baroeg Presents @V11: Officium Triste + Asphodeus
V11, Rotterdam
vrijdag 12 april 2024
Mortiis + Nortfalke + Blot + In Days Of Old in Baroeg
Baroeg, Rotterdam
Pip Blom
Doornroosje, Nijmegen
zaterdag 13 april 2024
20:00
The Indien
Hedon, Zwolle
20:00
Ismena / Temple Fang
dB's, Utrecht
20:00
Chef'Special
Doornroosje, Nijmegen
Asphyx + Graceless + Stoflik Omskot
Het Bolwerk, Sneek
Krezip - Theatertour 2024
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Voltage
TivoliVredenburg, Utrecht
21:15
Eleven20one
P3, Purmerend
zondag 14 april 2024
20:45
Chef'Special
Doornroosje, Nijmegen