Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Bellevue
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater De Leest
Waalwijk
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Kom
Nieuwegein
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater De Boerderij
Huizen
Wilminktheater
Enschede
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Lindenberg Theater
Nijmegen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Kantine Walhalla
Rotterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Zaantheater
Zaandam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
C.C. De Schakel
Waregem
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Scheldetheater
Terneuzen
Botanique
Brussel
19:30
Luxor Live
Arnhem
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Muziekgieterij
Maastricht
Burgerweeshuis
Deventer
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Boerderij
Zoetermeer
Vorstin
Hilversum
Melkweg
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Merleyn
Nijmegen
Hedon
Zwolle
Ziggo Dome
Amsterdam
Paard
Den Haag
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Vera
Groningen
20:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Fluor
Amersfoort
Patronaat
Haarlem
20:00
Paard
Den Haag
20:00
P3
Purmerend
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Mezz
Breda
20:00
ACU
Utrecht
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
Diligentia
Den Haag
donderdag 25 april 2024
Piet van Eeghen - De Verlichting Nabij
Theater Bellevue, Amsterdam
Fuse Live
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Tim Knol - Gets the blues
Theater De Leest, Waalwijk
Sandra en/of Jeroen van Veen - Tijdnoot I – van Bach tot Beving
Deventer Schouwburg, Deventer
Izaline Calister / Thijs Borsten - Van de andere kant
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Lucky Fonz III - Moederland
Theater de Kom, Nieuwegein
Mouna Laroussi - Waanzien
Leidse Schouwburg, Leiden
Jochen Otten - De kwaadste nog niet
Theater De Boerderij, Huizen
Herman van Veen - Een voorstelling
Wilminktheater, Enschede
Lavinia Meijer - Untitled 3
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
The Bootleg Sixties - Overtures
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Martijn Koning - Overkill
Lindenberg Theater, Nijmegen
Youp Van 't Hek - De Laatste Ronde
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pieter Derks - Ja, Leuk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kommil Foo - Grind
Parktheater, Eindhoven
Yentl En De Boer - Modderkruipers
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Claudia de Breij - Wat Als
Schouwburg de Lawei, Drachten
Valentina Tóth - Wildbloei
Theater de Kampanje, Den Helder
Teun Van Den Elzen - Meer Kan Ik Er Niet Over Zeggen
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jochem Myjer - Net alsof
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Kim Schuddeboom - Ongeschreven
Kantine Walhalla, Rotterdam
Rob Scheepers - Weerlicht
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Fuad Hassen - Vogelvrij
Zaantheater, Zaandam
Najib Amhali - 30 jaar on stage
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Alex Agnew - Wake Me Up When It's Over
C.C. De Schakel, Waregem
Alex Ploeg / Bas Hoeflaak e.a. - Wie is er bang voor Virginia Woolf
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Pieter Jouke - Sluikstort
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Yamato - HINOTORI
Scheldetheater, Terneuzen
Les Nuits Botanique
Botanique, Brussel
Vinyl Williams
Vorstin, Hilversum
Jamila Woods
Melkweg, Amsterdam
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Cameretten – Finalistentournee Cameretten Festival
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Guido Weijers - Momentum
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Daniël Arends - High Class Bitch
Parktheater, Eindhoven
20:00
Kasper van der Laan - Warm
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Zap Mama
De Roma, Antwerpen
20:00
Annick Boer / Martijn Kardol - Ver van je bed
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Di-rect
Het Depot, Leuven
20:00
Elmer
Trix, Antwerpen
Johan
Hedon, Zwolle
Thirty Seconds to Mars
Ziggo Dome, Amsterdam
Chef'Special
Paard, Den Haag
20:00
Teddy Swims
Trix, Antwerpen
20:00
Meryl
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Krezip
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Louis Culture
Botanique, Brussel
20:00
PopUp Choir Nederpop singalong
P3, Purmerend
20:00
Michelle David & The True-tones
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Songs From The Heart
De Spot, Middelburg
20:15
Arie Koomen - BOE!
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Blauwe Vinkjes - Disclaimer
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Bas Birker - in blijde verachting
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
20:15
Willie Wartaal - Moederdag
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - PODIUMBEEST ONTSNAPT!
Podium Boxtel, Boxtel
20:15
Merijn Scholten - Team solo
Diligentia, Den Haag